Scrapworld.sk - Váš scrapbookový svet!

Nastaviť vzostupne

1-10 of 13

  So začiatkom roka asi všetci tak trochu premýšľame nad starým rokom a bilancujeme, aký bol. Čo sa nám udialo, dobré či zlé, čo sme sa naučili a kam sme sa v živote posunuli. Tak ako po minulé roky, aj tento rok je prvý tohtoročný článok tak trochu seriózno-neseriózny, teda plný podivných fotiek zo zákulisia. 

scrapworld
Zobraziť celý článok
Štítky:
4 Komentáre | Posted in Scrapworld By Yka - Iveta Pernišová

  Takto pred tromi rokmi, 13.11. v nedeľu poobede, som písala prvý príspevok na facebooku a púšťala Scrapworld do "sveta". Pamätám si to, akoby to včera. Nervozitu, obavy i nadšenie. Preto sa mi až ťažko verí, že sú to už naozaj tri roky.  Ubehlo to nejako rýchlo :) Mám ale obrovskú radosť a zo srdca Vám všetkým ďakujem.

narodeniny
Zobraziť celý článok
Štítky:
3 Komentáre | Posted in Scrapworld By Yka - Iveta Pernišová

  V kalendári už svieti rok 2019 a skôr ako sa do neho naplno ponoríme, je tu malé obzretie sa späť. Rok 2018 ubehol ako voda a bol taký, ako rok býva. Priniesol nové veci, mnohému naučil, niekedy aj cez vlastné chyby.  Na začiatok roku by som Vám všetkým chcela poďakovať za vašu priazeň, milé slová, veselé emaily so zážitkami z tvorenia i netvorenia. Popriať Vám šťastný rok 2019. A podeliť sa o pár fotiek zo zákulisia. 

zo-zakulisia
Zobraziť celý článok
3 Komentáre | Posted in Scrapworld By Yka - Iveta Pernišová

   V túto chvíľu začína narodeninový BLOG HOP. Preskočíme spoločne niekoľko skokov z blogu na blog, kde už bude čakať inšpirácia s aktuálnou tvorbou od členiek dizajn tímu. Spolu s inšpiráciou a pár slovami o tvorbe, na každom blogu nájdete aj možnosť, ako vyhrať nejaké tie odmeny. Začíname práve teraz.

blog_hop
Zobraziť celý článok
Štítky:
1 Komentáre | Posted in Scrapworld By Yka - Iveta Pernišová, Anit

   Čas neuveriteľne letí a aj keď sa mi to samej nezdá, sú to už dva roky, čo začala existencia Scrapworld. Mám z toho poriadnu radosť a samozrejme chcem, aby ste ju mali i VY! Preto vás najbližšie dni čakajú ako poďakovanie rôzne súťaže, zľavy a darčeky...veď uvidíte  :)  

narodeniny
Zobraziť celý článok
Štítky:
5 Komentáre | Posted in Scrapworld By Yka - Iveta Pernišová

Zoznámte sa, Zuzana

31 Aug 2018

  Včera som vám predstavila prvú posilu na blogu a dnes vám s rovnakou radosťou predstavím aj druhú členku DT. Od septembra sa budete na blogu stretávať aj s inšpiratívnymi článkami a návodmi od Zuzky, ktorú môžete poznať aj pod "zcdl".

zuzka
Zobraziť celý článok
Štítky:
Komentáre | Posted in Scrapworld By Yka, Zuzana

Zoznámte sa s Anit

30 Aug 2018

  Od septembra sa Vám budú cez blog prihovárať a snažiť sa Vás svojou tvorbou a nápadmi inšpirovať dve kreatívne duše. Každá z nich miluje na tvorení niečo iné a dnes spoznáte prvú z nich.  Je ňou Anita, ktorá o sebe na úvod prezradila pár vecí. Napríklad aj to, že nie ja rada fotená a že fotka, ktorú mi poslala, to dokonale vystihuje :) 
Anita
Zobraziť celý článok
Štítky:
2 Komentáre | Posted in Scrapworld By Yka , Anit

Design team call

13 Jul 2018

 Rada tvoríš a nevieš si predstaviť dni bez nožníc, pásky a kopy farebných papierov? Chceš sa podeliť so svojimi projektmi a nápadmi s inými tvorivými dušami? Bavilo by ťa písať články či fotiť postup svojej práce a byť súčasťou nášho blogu? Hľadá sa kreatívna posila do partie! 

DT
Zobraziť celý článok
Štítky:
Komentáre | Posted in Scrapworld By Yka - Iveta Pernišová

Zoznámte sa, Bells

21 Apr 2018

   Rada by som Vám dnes predstavila tvorivú posilu, ktorú od dnešného dňa budete vídať na blogu. Jej meno je Janka, stretávať s ňou sa budete pod menom Bells a tvorí predovšetkým prekrásne farebné layouty plné enamel bodiek a pastelových farieb. Trošku som ju vyspovedala, takže nech sa páči, zoznámte sa :)

Bells
Zobraziť celý článok
3 Komentáre | Posted in Scrapworld By Bells
  Pri vymýšľaní otázok do narodeninovej tipovačky, som objavila rôzne skvosty v mojom „Scrapworld“ priečinku. Samozrejme s miliónom podpriečinkov, lebo inak by som to ani nebola ja. V jednom z nich som našla viac ako ročné fotky, také zákulisné, alebo skôr spomienkové, pri ktorých som si povedala, že raz možno napíšem článok „zo zákulisia“, alebo skôr, ako to začalo.  Raz nastalo skôr a tak je článok na svete.
backstagescrapworld
Zobraziť celý článok
Štítky:
5 Komentáre | Posted in Scrapworld By Yka - Iveta Pernišová
Nastaviť vzostupne

1-10 of 13