V túto chvíľu začína narodeninový BLOG HOP. Preskočíme spoločne niekoľko skokov z blogu na blog, kde už bude čakať inšpirácia s aktuálnou tvorbou od členiek dizajn tímu. Spolu s inšpiráciou a pár slovami o tvorbe, na každom blogu nájdete aj možnosť, ako vyhrať nejaké tie odmeny.

 

Čo je to ten BLOG HOP?

 

   „Skáče“ sa z blogu na blog a je to výborná možnosť, ako spoznať tvorbu DT aj mimo tento blog a možno sa dozvedieť kadečo iné. Zároveň je to možnosť, ako získať splnením jednoduchej úlohy aj nejakú cenu, ktorá sa bude hodiť pri vašom vlastnom tvorení.

 

Kedy kam?

 

Začíname práve teraz o 12-tej hodine priamu tu na blogu, s príspevkom od Anit, ktorá svoj vlastný blog nemá. 

 

Od nej sa presuniete o 15-tej hodine k Zuzke. (odkaz na blog)

 

A napokon o 18:00 vás bude čakať inšpirácia aj na mojom blogu. (odkaz na blog)

 

Príjemnú zábavu so skákaním. 

 

 yka

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

  Narodeniny sú skvelá vec. Keď máte narodeniny vy, tak je veľká šanca že dostanete darčeky, poriadne sa zabavíte, vyhodíte si z kopýtka, opijete sa a tak...Keď má narodeniny niekto iný, tak platí presne to isté, akurát bez tých darčekov.  (samozrejme za predpokladu že ste pozvaný na oslavu :D)

 

  Teraz oslavuje narodeniny Scrapworld a ideálny spôsob, ako to osláviť, je tvoriť. Ja som sa rozhodla vytvoriť narodeninovú pohľadnicu. Použila som klasický výkres a vytvorila som si základ na pohľadnicu a hlavnú hviezdu - tortu. Torta predsa k narodeninám patrí. :) Vytvorila som ju z troch kúskov papiera . Vyzerá to asi takto:

 

blog_hop
 
blog_hop
 
   Je to základ, ktorý sa dá dotvoriť na xy spôsobov. Na tortu som použila papier zo sady Botanical Notes. Ten papier má úplne jemné tóny a chvíľu som váhala, čo s ním ďalej.
 
blog_hop
 
   Vytiahla som mašličky, čipky, kovové komponenty.... a o chvíľu som v tom mala jasno. Celá torta bude v jemných odtieňoch. Použila som maslovú čipku, roztrhnutý hnedý náhrdelník, kvetinku z trička, prívesok z retiazky v tvare motýľa a na vrch papierový výrez motýľa. Prikladala som, skúšala som, až vznikol výsledný model...
 
blog_hop
 
blog_hop
 
blog_hop
 
   Ešte zopár príjemných slov ...
 
blog_hop
 
   Ivka...
   želám ti aby si ešte dlho bola to žieňa, ktoré riadi blog aj e-shop, aby si s radosťou odbalovala každý balík ktorý ti príde a s radosťou balila každý balík, ktorý si niekto objedná. Aby si vždy mala v sebe to zapálenie, ochotu vyjsť v ústrety zákazníkovi a to najpodstatnejšie ...
 
  Všetko najlepšie :)
 
   No a keďže oslávenec rozdáva darčeky, tak máte šancu jeden získať. Vytvorte narodeninovú pohľadnicu podľa môjho vzoru. Či už tá torta bude nižšia alebo väčšia, celá z jedného kusu ... to je už na vás. A pri zdobení máte voľnú ruku. Podstatné je aby tam bola torta. A kľudne pripíšte blahoželanie. :)
 
   Tortové priania posielajte na email info@scrapworld.sk s predmetom BLOG HOP. Čas je krátky, máte ho len do zajtrajšej polnoci (18.11.) ale odmenu dostane úplne každý, kto túto rýchlu mini challenge stihne. Z najbližšej objednávky mu budú odrátané 2€.
 
   Vyhodnotenie bude spolu s ostatnými narodeninovými súťažami začiatkom týždňa. 
 
 
anit
P.S. Nezabudnite v správny čas skočiť na ďalšie blogy