I v júny ste mali možnosť papierovo si zasúťažiť a ani v tento mesiac ste s tvorením nezaháľali. Prišli od Vás prekrásne projekty v ktorých ste nešetrili motýlikmi, ktoré boli jednou z podmienok júnovej challenge. Druhá podmienka sa na počesť Dňa belasého motýľa týkala práve belasej farby, ktorá na projektoch tiež nechýba.

 

   Počas mesiaca prišlo spolu 8 Vašich projektov a vybrať len jeden víťazný sa stáva čoraz ťažšie :)

 

   Tieto motýlie projekty v júny prileteli do challege:

 

1. Denisa Balážová
 
projektyjul
 
 
 2. Bea Pjatakova
 
projektyjul
 
 
 3. Zuzka Celudová
 
projektyjul
 
 
 4. Naďa Hanáčková
projektyjul
 
 
 5. Katarína Somorová
 
projektyjul
 
 
 6. Zuzana Trpišová
 
projektyjul
 
7. Jana Česká
 
projektyjul
 
8. Viera Gáborová
 
projektyjul
 
 
   Ak ste si prečítali celý príspevok k zadaniu challenge, určite ste zachytili, že bolo vytvorené ako osveta pre svalovú dystrofiu. Dnešný výber víťazky som preto prenechala práve na svalového dystrofika, svojho brata, ktorý po prehliadnutí všetkých projektov (preroloval si to asi 4 krát :) ) vybral ako projekt, ktorý ho najviac zaujal, projekt číslo 4. 
 
   Víťazkou sa teda stáva: 
 
Naďa Hanáčková
 
 

 Gratulujem! Okrem víťazky balíčka na tvorenie s ručne robeným diplomom je aj tento mesiac náhodne vylosovaná osoba pre 10% zľavu a šťastie sa usmialo na číslo 5, teda Katarína SomorováTaktiež blahoželám.

 

 Obe výherkyne budem kontaktovať a ak budete zvedaví na diplom, v priebehu tohto mesiaca, keď dorazí k víťazke, bude ako všetky predošlé vyvesený na facebooku. Diplomy sú tiež pekne pohromade aj v galérii.

 

   Ďakujem všektým za zapojenie sa a teším sa na ďalšie výtvory, napríklad aj k novému zadaniu, ktoré na blogu nájdete najbližšie dni. 

 

Krásny zvyšok nedele ♥