Máj sa prehubol do júna a s ním je čas vyhlásiť nové zadanie challenge. Jún sa spája s mnohým, dňom detí, slniečkom, obzeraním po dovolenkách, dňom otcov či koncom školského roka.  Mne osobne sa spája aj s niečím, čo sa stalo inšpiráciou pre zadanie júnovej súťaže.

 

Téma: Belasý motýľ

 

Zadanie: vytvoríte ľubovoľný papierový projekt, na ktorom použijete motýľabelasú modrú farbu.

Môžete spraviť pohľadnicu, zápisník, stránku či čokoľvek iné, na čo umiestnite motýľa, či už razítko, výsek...a využijete belasú modrú farbu.

 

   Projekt musí byť nový, vytvorený pre túto challenge (teda žiadna fotka z času skoršieho ako bola vyhlásená súťaž), ale ak sa ním chcete pochváliť na blogu či fb skôr, pokojne tak urobte :) )

 

Kam a do kedy: Fotku súťažného projektu posielajte na email info@scrapworld.sk do polnoci 30.6.2017 s predmetom CHALLENGE

 

Výsledky budú vyhlásené  1.7.2017.

 

O čo sa súťaží? 

 
sutazjun
 
 

Víťaz získa tiež motýlikovú výhru:

 
 Ako ukážkový projekt som vytvorila maličký zápisník na menšiu svadbu, na zapisovanie rád pre budúcich manželov. Na dosky som využila lepenku, obalila ju papierom a využila pozostatky z papiera Rose Garden. Kraje som prešla ničičom, rovnako ako nápis Rady do manželstva. Naň som vystrihla z papiera od Carta Bella nápis love story, podlepila ho penovými štvorčekmi a dozdobila obrázkami kvietkov, ktoré mi ostali zo sady Love Takes Wings. Za belasé prvky som si vybrala dva motýliky, kvietok sweethearts enamelky. Nakoniec som zviazala Zutterom a bolo hotovo.  
 
sutazjun
 
sutazjun
 
sutazjun
 

Už teraz sa teším na všetky Vaše projekty, ktoré doletia do mailovej pošty. A ak ste sa z úvodu začudovali, prečo Belasý motýľ, tak pokojne čítajte ďalej. 

 

Prečo vlastne Belasý motýľ? 

 

   Mala som osem, keď mladšiemu bratovi diagnostikovali svalovú dystrofiu. Chorobu zaradenú do kategórie vzácnych ochorení, ktorá postihuje svalstvo a bohužiaľ má progresívny priebeh. Od straty sily, cez deformáciu chrbtice, odkázanie na vozík, neskôr nemožnosť zdvihnúť ruku a vykonať tak bežnú vec ako poškrabkať sa na nose. Svaly treba na dýchanie, sval je aj srdce.

 

  Budúci týždeň (9.6.) je deň svalovej dystrofie, inak aj Deň belasého motýľa, keďže práve  belasý motýľ je symbolom tohto ochorenia. Robím dobrovoľníčku od strednej školy a aj preto je tento kúsok článku venovaný malej osvete o tomto dni a ochorení a preto téma Belasý motýľ :)

 

   Ak by ma niekto záujem o viac informácií, stačí nakuknúť SEM. A ak piatok narazíte na osôbky v modrom, nemračte sa na nich prosím,  čo sú to za ďalšie otravy čo pýtajú peniaze, neputuje to nikomu do vačiek na auto či dovolenku. Iba ak na také „auto“ menom elektrický vozík, ktorý aj keď je to smutné, ale je to tak, stojí viac než niektoré autá. :)

 

Krásny deň všetkým ♥