Scrapworld.sk - Váš scrapbookový svet!

Nastaviť vzostupne

1-10 of 71

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Challenge máj 2019

05 Mar 2019

  Každý máme niečo čo tvoríme najradšej, alebo jednoducho najčastejšie. A zároveň máme niečo, čo netvoríme vôbec, alebo len veľmi málo. Či už preto, že nám to nejde, alebo len nevieme ako na to, či sme nikdy nemali dôvod sa tomu venovať. Niekto tvorí ako na bežiacom páse exploding boxy, niekto iný  možno nikdy takúto krabičku nevyrábal. Každý niečo také máme. A práve o tom bežnom tvorení, či skôr vystúpení z bežných koľají to bude. 

scrapbook
Zobraziť celý článok
Štítky:
1 Komentáre | Posted in Súťaže By Yka - Iveta Pernišová

  Bláznivý apríl je za nami. S koncom aríla skončila aj crazy challenge, v ktorej ste sa mohli odviazať. Nebola najľahšia, ako ste mnohé písali, bol to celkom boj a o to viac nás teší, že ste ten boj tak parádne zvládli. Historicky prvý raz je dokonca prevaha scrapbook stránok nad pohľadnicami a inými projektami, je milé vidieť, ako si tvoríte stránky aj pre seba. Do aprílového zadania prišlo 9 parádnych farebných a bláznivých projektov, ktoré si môžete prezrieť v dnešnom vyhodnotení.

crazy
Zobraziť celý článok
Štítky:
2 Komentáre | Posted in Súťaže By Yka - Iveta Pernišová

Challenge apríl 2019

04 Mar 2019

  Čo vás napadne pri slove apríl? Mňa asi ten šialený "prvý apríl" a tiež často šialené počasie. Aspoň sa tak o ňom hovorí, aj keď počasie sa blázni v posledných rokoch nielen v apríly. Pri výbere témy sme sa s dievčatami z DT ale držali práve toho slova šialený, aj keď sa pod ním dá predstaviť veľa vecí. V živote i tvorení. A práve na tú tvorivú šialenosť sa zameriame v aprílovom zadaní súťaže. 
album
Zobraziť celý článok
1 Komentáre | Posted in Súťaže By Yka - Iveta Pernišová
  V marcovom zadaní challenge ste si mohli vybrať tvorenie s oblakmi alebo kvietkami. Prišlo množstvo krásnych projektov a všetky privolávali jar zakvitnutými projektami. Vôňa lúky sa dá pojať rôzne a to vidno i na vašich krásnych projektoch. Kvitnúť môžu pohľadnice, layouty, plátna či krabička na čokoládu. Do súťaže sa zapojilo desať projektov a tu si ich už môžete všetky prezrieť. 
marec
Zobraziť celý článok
4 Komentáre | Posted in Súťaže By Yka - Iveta Pernišová

Challenge marec 2019

03 May 2019

  Aj keď len skončil február, bol nezvykle teplý. Nejeden deň to vonku vyzeralo akoby prišla jar a ja som dokonca mala možnosť už zahliadnuť i nejaké vykúkajúce zakvitnuté kvietky. Jar a teplé počasie sú za rohom a budeme ju privolávať i marcovými projektami. 

sutaz-marec
Zobraziť celý článok
Komentáre | Posted in Súťaže By Yka - Iveta Pernišová

  Nový začiatok týždňa začneme pre jednu z vás dobrou správou. So začiatkom marca je tu čas vyhodnotiť februárové zadanie challenge, ktoré bolo o láske, zvieratách a bingu. Prichádzali od vás rozkošné zvieratkovské projekty a nás okrem nich teší i hojná účasť. Radosť otvárať emaily :)   Spolu sa zapojilo 15 projektov a v príspevku ich nájdete, rovnako ako výsledky. 

februar-2019
Zobraziť celý článok
Štítky:
1 Komentáre | Posted in Súťaže By Yka - Iveta Pernišová

   Od mala milujem zvieratá. Doma mám svoju už takmer 15-ročnú starú dámu, ale nebola to ona, kto bol inšpiráciou na februárové zadanie challenge. Boli to lamy z jednej z najnovších sád, ktoré dorazili s novinkami. Veselé, netypicky romantické, v sýtych farbách. A tak keď už je ten február a ten minulý sme ho v zadaní súťaže bojkotovali zákazom ružovej a červenej, tento rok si minimálne v názve zadanie trochu lásky doprajeme. Tej zvieracej. 

challenge
Zobraziť celý článok
Štítky:
5 Komentáre | Posted in Súťaže By Yka - Iveta Pernišová

   Verili by ste, že už ubehol celý jeden mesiac roku 2019? Ubehlo to ako voda a s koncom januára prišiel čas vyhodnotiť prvé zadanie challenge tohto roka. Ako Anit povedala, znelo skoro až svadobne - Staré a nové.  Do schránky doletelo 15 súťažných prác a dnes je čas vyhodnotiť výsledky. 

januar-sutaz
Zobraziť celý článok
Štítky:
2 Komentáre | Posted in Súťaže By Yka - Iveta Pernišová

Diplomy 2018

25 Jan 2019

   Ak náš blog sledujete pravidelne, určite ste si všimli naše mesačné súťaže. K nim neodmysliteľne patria diplomy, ktoré sú súčasťou výhry od úplného začiatku Scrapworld. Počas roku 2018 som vyrobila dokopy 19 kusov diplomov, ktoré ste priebežne mohli vidieť na facebookovej stránke alebo instagrame. Ak ste nejaký prehliadli alebo sociálne siete nesledujete, dnes vás čaká prehliadka všetkých diplomov roku 2018. 

diplomy
Zobraziť celý článok
Štítky:
7 Komentáre | Posted in Súťaže By Yka - Iveta Pernišová

   V roku 2019 nebudú opäť chýbať naše mesačné súťaže a práve teraz je čas na tú úplne prvú tohtoročnú. Predpokladám, že ste počas minulého roka poslúchali a Ježiško vám pod stromček doniesol nejaké tie nové papieriky, pomôcky či ozdôbky, aby ste aj tento rok mohli s radosťou tvoriť. Napriek tomu nepochybujem, že rovnako ako my všetci ostatní, máte doma naškrečkované rôzne veci, ktoré tam už v krabičkách ležia ktovie ako dlho a ktoré čakajú na svoj čas.  V januárovej challenge sa vám bude hodiť jedno i druhé.

januar-sutaz
Zobraziť celý článok
Štítky:
Komentáre | Posted in Súťaže By Yka - Iveta Pernišová
Nastaviť vzostupne

1-10 of 71

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5