Nastalo to správne obdobie na zakuklenie sa do deky, s dobrou knihou a horúcim nápojom v ruke a sledovanie dažďa spoza okna. Jeseň prináša nielen hmly, farebné popadané listy, ale aj chladnejšie dni a práve spomínané horúce nápoje budú témou našej novej challenge. 

  

Téma: Horúci nápoj

 

Zadanie

   

  - vytvorte ľubovoľný papierový projekt k téme

 - spracovanie je na vás, či už použijete hrnček, alebo len nejaký v nadpise, je to na vás

  

Trochu z pravidiel:  Projekt musí byť nový, vytvorený pre túto challenge (teda žiadna fotka z času skoršieho ako bola vyhlásená súťaž), ale ak sa ním chcete pochváliť na blogu či fb skôr, pokojne tak urobte :) ) 

Nie je to nutnosť, ale pre zachovanie jednoty by bolo dobré, keby fotka mala na šírku aspoň 820 pix. Je to šírka na ktorú fotky upravujem.

   

Kam a do kedy: Fotku súťažného projektu posielajte na email info@scrapworld.sk do polnoci 31. 10. 2022 s predmetom CHALLENGE OKTOBER 2022

  

Výhra: 

 

    

Druhý, náhodne vyžrebovaný víťaz, získa 5% zľavu na nákup. 

    

Celoročná účasť: Aj tento rok platí, že špeciálny diplom a malé prekvapenie čaká na všetkých, ktorý sa počas roka zapoja do 12 zadaní. :)

  

Projekt pre inšpiráciu:

   

  Môj horúci nápoj je káva, aj keď len na projekte, pretože inak ako na papieri sa jej vyhýbam. Nevonia mi vábne, takže ju nepijem. :) 

  Vytvorený zápisník je z lepenky A6, zviazaný cinchom a použité papiere sú zo sady Coffee time. Dozdobené srdiečkami a kartička z nápisu je podlepená 3D páskou

 

zapisnik
 
Tešíme sa na vaše projekty ♥
    
yka