Asi som to tu už spomínala, ale tvorenie je zápisníkov je jedno z mojich najobľúbenejších tvorení. Mám sama o sebe zápisníky a čmáranie do nich a tak je to možno spôsobené aj tým. Keď som začínala s tvorením, tvorenie titulných dosiek bol vždy boj, nechávala som si to nakoniec a teraz je to presne naopak. Vždy sa z dosiek a ich lepenia teším. 
 
  Dnes som si pre vás pripravila inšpiráciu na tvorenie tehotenského denníčku so sadou Baby world. Lepenku som si oblepila najprv bielym výkresom (návod ako na to nájdete v starčom článku TU). Mám rada biele okraje na zápisníkoch a preto vzorovaný papier máva o čosi menší rozmer. V tomto prípade som siahla po papieri Baby world 03. Lepila som ako zvyčajne obojstrannou páskou a na rohy som pre spevnenie využila kovové rohy. Lebo predsa len, je to denníček a bude sa využívať. 
 
tehotenský-dennik
 
   Z papieru Baby world 07 som si vystrihla rôzne motívy. Ako ústredné som chcela využiť obrovské obrázky zajačika a medvedíka. Sú rozkošný a sú na papieri aj v menšej verzii, ale ja som sa rozhodla pre túto veľkú. Okrem nich som si vystrihla obrázky vrtuliek, ktorých je tam tiež dosť. Jednu z  nich som prepichla svorkou brads a zvyšné rozmiestnila, ako sa mi pozdávalo. Aby dosky neboli pod medvedíkmi prázdne, vyrezala som si ešte prešívané kruhy zo zbytkov starého papiera. 

 

   Na lepenie som hojne použila 3D penové štvorčeky, aby nabral denníček vystúpený vzhľad. Na dozdobenie som použila ešte biely kvietok sweethearts a niekoľko menších pastelových. Pôvodný plán bol nápis tehotenský denník, ale nakoniec sa mi farebne páčil výsek 1+1=3 a tak som namiesto názvu siahla po ňom. 

 
tehotenský-dennik
 
tehotenský-dennik
 
tehotenský-dennik
 
  Do vnútra putovali linajkové listy a denníček bol zviazaný strojom Cinch
 
tehotenský-dennik
 
  V jednom staršom článku o inom tehotenskom denníčku ste mohli vidieť využitie slovenských papierových výsekov a nejaké poputovali i do tohto. 
 
tehotenský-dennik
 
tehotenský-dennik
 
  A je hotovo :) Samotná sada Baby world mi poskytla väčšinu materiálu na obal, ako i zdobenie. Obsahuje rozkošné obrázky, ktoré sú na to ako tvorené. 
 
 
Použitý materiál: 
 
sada papierov - Baby world
obojstranný papier - Baby world 07
obojstranný papier - Baby world 03
obojstranná páska
lepidlo Tacky Glue
vyrezávacia šablóna - prešívané kruhy
kovové rohy
svorky brads
viazací stroj Cinch
listy do zápisníka
papierové kvety - biele a pastelové
slovenské papierové výseky - tehotenské
 
 Prajem krásny deň ♥
 
 
yka