Ak náš blog sledujete pravidelne, určite ste si všimli naše mesačné súťaže. K nim neodmysliteľne patria diplomy, ktoré sú súčasťou výhry od úplného začiatku Scrapworld. Na svoj balíček si preto víťaz musí počkať nejaký týždeň, ale verím, že za tých pár dní navyše to čakanie stojí. Veľmi ma teší, že pre mnohé z vás sú diplomy motiváciu, to je jedna z veľkých motivácií i pre  mňa. Snažiť sa, aby každý diplom stál za radosť :)
 
   Počas roku 2018 som vyrobila dokopy 19 kusov diplomov, ktoré ste priebežne mohli vidieť na facebookovej stránke alebo instagrame. Ak ste nejaký prehliadli alebo sociálne siete nesledujete, dnes vás čaká prehliadka všetkých diplomov roku 2018. 
 
 
diplomy
 
diplomy
 
diplomy
 
diplomy
 
diplomy
 
diplomy
 
diplomy
 
diplomy
 
diplomy
 
diplomy
 
diplomy
 
diplomy
 
   Okrem dvanástich (tento rok vďaka špeciálnemu diplomu trinástich) diplomov, sa jeden dal získať i v našej narodeninovej challenge. Boli to druhé narodeniny a preto je diplom práve v tvare číslice 2. 
 
diplomy
 
   Na začiatku roka bolo avizované, že špeciálny diplom čaká na všetkých, ktorí sa zapoja do 12 zadaní. Ak ste nejaké nestihli, dobehnúť sa to dalo v narodeninovej challenge, ktorá bola doplnková a nahrádzala ktorúkoľvek vynechanú challenge. 
 
   Napokon som vyrábala týchto "celoročných" diplomov päť. Okrem nich dievčatám putovala vyrezávacia šablóna a slovenské razítko, ktoré zatiaľ nie je v ponuke Scrapworld, ako malý darček a poďakovanie za ich vytrvalosť. 
 
   Diplomy sú podobné a predsa som sa tento rok rozhodla, že každý bude iný. Tak dúfam, že každá z dievčat bola spokojná a tu sú: 
 
 
diplomy
 
  Keďže Cute & Co je jedna z mojich najmilovanejších sád a aj tu na blogu ste z  nej mohli vidieť množstvo výtvorov, nemohla som ju preskočiť ani pri tvorbe diplomov. 
 
diplomy
 
   Po prvom diplome to chcelo obmenu, tak som vytiahla papierové výseky a diplom pre Denisku urobila v levanduľových farbách. 
 
diplomy
 
  Tretí diplom som vyrábala pre Bells a znovu sa vrátila k pastelovým farbám, lebo to inak pri nej nešlo. A ak niečo nemohlo chýbať, tak enamel bodky, lebo na ktorom jej projekte chýbajú? :)
 
diplomy
 
  Keď prišiel na rad štvrtý diplom, zase som pastelové farby odložila. Rada vystrihujem motívy z papierov a tak som siahla k jednému z mojich obľúbených papierov na vystrihovanie - Primavera Card. Niekoľko obrázkov vystrihla a na diplom pre Vierku použila práve tie. 
 
diplomy
 
diplomy
 
   Nakoniec som sa k pastelovej farbe zase vrátila, aby som dorobila aj posledný diplom. (a áno, presne takto sekane som to tvorila, lebo vytvoriť najprv všetky tri pastelové a potom iné by očividne bolo príliš jednoduché  :) ) 
 
diplomy
 
  Sľúbila som špeciálny diplom a niekedy v  marci, asi, ma napadlo, čím bude špeciálny. Len čo skončil rok, vytlačila som všetky projekty dievčat a vytvorila na diplom zviazaný  maličký kalendár. Každá z nich tam tak má spomienku na všetky výtvory, ktoré počas roku 2018 do súťaží tvorili. 
 
diplomy
 
   A to je všetko :) Ďakujem všetkým, ktorí ste s nami minulý rok súťažili a dúfam, že i tento rok mi do emailovej schránky budú chodiť vaše krásne projekty. Január sa pomaly blíži k svojmu koncu, takže mňa onedlho čaká tvorenie prvého tohtoročného diplomu. Pre koho, to ešte neviem, ale ak sa chcete zapojiť, určite nakuknite do nášho januárového zadania. S dievčatami z DT sa na projekty už veľmi tešíme. 
 
 
Majte krásny deň a pokojne do komentára napíšte, ktorý z diplomov 2018 sa vám páči najviac :)
 
 
 
yka