Mám taký zoznam a viem, že nie som jediná. Zoznam vecí ktoré by som chcela v živote zažiť, vidieť, či vyskúšať. Niekto ho má na papieri, niekto len v hlave, ale určite asi sa nenájde človek, ktorý po niečom netúži.

   Život je plný nových vecí, každý deň máme možnosť skúsiť niečo nové, ísť sa pozrieť na miesto, ktoré sme predtým nevideli, či si len skúsiť nový účes. Objavovanie a skúšanie nových vecí je našou prirodzenou súčasťou a v duchu skúšania nových vecí bude aj júlová challenge, samozrejme v tom tvorivom duchu.

 

Téma: Skúšame a objavujeme

 

 Zadanie: Vašou úlohou je vytvoriť papierový projekt, na ktorom vyskúšate niečo, čo ste predtým v tvorivom svete nevyužili/netvorili

 

   Zadanie je individuálne. Niekto si môže nájsť zaujímavý tutoriál, podľa ktorého niečo skúsi vytvoriť, niekto nemal v ruke ešte foamiran a vytvorí svoj prvý kvietok. Niekto doteraz neskúšal mixed media, alebo naopak, neskúšal jednoduchý čistý štýl. Ponúka sa more možností, horúci embossing, prvý album, prvá stránka do albumu.

 

   Verím, že napriek tomu, že si to nemám vpodstate ako skontrolovať, naozaj každý kto sa zapojí skúsi niečo nové a možno tak objaví niečo, čo sa stane bežnou súčasťou jeho tvorivého sveta :) Prosím do emailu napísať aj to, čo ste skúšali.

 

Trochu z pravidiel:  Projekt musí byť nový, vytvorený pre túto challenge (teda žiadna fotka z času skoršieho ako bola vyhlásená súťaž), ale ak sa ním chcete pochváliť na blogu či fb skôr, pokojne tak urobte :) )

 

Nie je to nutnosť, ale pre zachovanie jednoty by bolo dobré, keby fotka mala na šírku aspoň 820 pix. Je to šírka na ktorú fotky upravujem.

 

Kam a do kedy: Fotku súťažného projektu posielajte na email info@scrapworld.sk do polnoci 31.7.2017 s predmetom CHALLENGE

 

Výsledky budú vyhlásené  1.8.2017.

 

O čo sa súťaží? 

  
julchallenge
 

O balíček tvorivých vecí, ktoré možno potešia každého, kto by si chcel vyskúšať napríklad to mixed media. 

 

Cena pozostáva z :

 

  

   Ja som si na svoj pokus v tvorivom svete vybrala jednu z posledných vecí, ktoré pribudli v obchode. Ide o Photo sleeve fuse , pomôcka, ktorou sa dajú robiť rôzne zázraky v project life, ale ja sa teším predovšetkým na úplne iné využitie tejto vecičky.  

 

julchallenge
 
  Vytvorila som si obaly na gumené cukríky pre kamarátku, ktorá moc sladké papať nechce, ale gumené medvedíky, tými nikdy nepohrdne. K tým som dorobila veselú visačku so zvieratkami z papiera Forest Friends, porobila dierky, uviazala bakers twine motúzikom a len dozdobila enamel bodkami a napríklad aj razítkom ďakujem
 
julchallenge
 
julchallenge
 
Teším sa na Vaše pokusy a projekty, ktoré z nich vzídu.  
Ak by bolo niečo nejasné, stačí sa opýtať :)
 
Všetkým krásny voľný deň ♥