Využívate diáre? Alebo si len čmárate do zápisníkov? Ja som pred časom podľahla instagramu a svoj diár s vymieňacou náplňou som prerobila na bullet journal. Neviem ako dlho mi to vydrží, keďže sa tam veľa kreslí a tvorí sa to od základu, ale zatiaľ mám radosť. Začala som až februárom, január nemám rada a očividne som ho ignorovala aj pri tomto tvorení :D 

 

  Práve toto "diárikovanie" ma inšpirovalo k zadaniu na február. Nebudeme sa uberať smerom k Valentínu, ideme si zapisovať. 

  

Téma: Zapíš to! 

 

Zadanie

  

  • vytvorte ľubovoľný papierový projekt, ktorý bude slúžiť na zapisovanie
  • či už to bude zápisník, diár, alebo len ozdoba na chladničku s trhacími lístkami 

 

Trochu z pravidiel:  Projekt musí byť nový, vytvorený pre túto challenge (teda žiadna fotka z času skoršieho ako bola vyhlásená súťaž), ale ak sa ním chcete pochváliť na blogu či fb skôr, pokojne tak urobte :) ) 

Nie je to nutnosť, ale pre zachovanie jednoty by bolo dobré, keby fotka mala na šírku aspoň 820 pix. Je to šírka na ktorú fotky upravujem.

 

Kam a do kedy: Fotku súťažného projektu posielajte na email info@scrapworld.sk do polnoci 28.02.2021 s predmetom CHALLENGE FEBRUAR

 

Výhra:
  

  

Druhý, náhodne vyžrebovaný víťaz, získa 5% zľavu na nákup. 

  

Celoročná účasť: Aj tento rok platí, že špeciálny diplom a malé prekvapenie čaká na všetkých, ktorý sa počas roka zapoja do všetkých 12 zadaní. :)

 

Projekt pre inšpiráciu:

 

  Ako projekt na inšpiráciu som vám chcela ukázať ozdobu na chladničku s trhacími lepiacimi bločkami, ale nakoniec z toho asi spravím návod krok po kroku. Takže vám ako inšpiráciu prinášam starší zápisníček, spoznávate ten strom? :) Ak ste fanúšikovia Pána prsteňov, asi vám je známy :)

  Podklad je A6 lepenka oblepená papierom, na ktorú som horúcim embossingom spravila pozadie. Nakoniec som predok ozdobila a celý zápisníček zviazala. Na našom blogu nájdete množstvo iných zápisníkov, či napríklad diár/plánovač od Zuzky. 

 

notes
  
Tešíme sa na vaše projekty ♥
   
yka