Keď som si pre seba "škrečkovala" vianočný materiál, dala som si vnútorný záväzok, pomíňať ho. Väčšinu, nech neostáva do ďalšieho roka, ale ukazuje sa to ako celkom náročný záväzok. 

   

   Moja tohtoročná papierová láska je sada papierov Arctic sweeties a minúť ju úplne celú...no zatiaľ sa mi to nepodarilo! Milujem tie medvede, niežeby chcem tučniaky diskriminovať. Kamarátim sa i s nimi, ale medvedíky sú proste pre mňa top. 

   Keď som sa pustila do tvorenia s touto sadou, prvé čo som urobila bolo, že som si vystrihla všetky obrázky. Z papieru 06, ale aj z pásikov, ktoré sú v sade tri. Je to poriadna zásoba a prvú dávku inšpirácie ste mohli vidieť už v jednom zo starších článkov

 

   Obrázky sú krásne a tvorilo sa s nimi vpodstate samo. Jeden večer som si rozložila dva papiere zo sady, narezala základy a pustila sa do tvorenia. 

 

 
vianocna_pohladnica
 
   Na pripravené A6 základy som si nastrihala ešte o čosi menšie kusy papierov zo sady, pracovala som s dvomi. Arctic Sweeties 0405. Okraje som prešla ničičom  a prilepila ich obojstrannou páskou na podklady. 
 
   Potom som sa pustila do zdobenia. Okrem vystrihnutých obrázkov som pracovala veľa s penovými štvorčekmi, aby boli pohľadnice pekné 3D. Obrázky ako také za mňa urobili väčšinu práce, doplnila som ich lepenkovými výrezmi Veselé Vianoce a lepenkovými hviezdičkami  či vločkami
 
vianocna_pohladnica
 
vianocna_pohladnica
 
vianocna_pohladnica
 
vianocna_pohladnica
 
vianocna_pohladnica
 
vianocna_pohladnica
 
vianocna_pohladnica
 
vianocna_pohladnica
 
   Na jednu z pohľadníc som si vyrezala  obdĺžnik s "prešívanými" okrajmi zo štruktúrovaného papiera a okrem spomínaného materiálu doplnila vyrezanou snežnou guľou
 
vianocna_pohladnica
 
vianocna_pohladnica
 
vianocna_pohladnica
 
   Okrem pohľadníc som siahla aj po základe pre exploding box a vytvorila si jednu túto "vybuchujúcu" krabičku. Na vrchnáčik som využila vystrihnutý motív podlepený 3D lepivými štvorčekmi a lepenkové výrezy vločiek.  Je to krabička k Vianociam a tak ako posledný putoval na vrch nápis z pečiatky Veselé Vianoce, ktorého kraje som trochu otupovala  hnedou poduškou. 
 
vianocna_pohladnica
 
vianocna_pohladnica
 
   Pri zdobení som využívala gázu a kúsky papierov, ktoré mi ostali z tvorenia pohľadníc. Vystrihnuté obrázky som opäť podliepala penovými štvorčekmi, aby bolo všetko pekne vystúpené. 
 
vianocna_pohladnica
 
vianocna_pohladnica
 
   Pri celej krabičke boli verné kamarátky hviezdičky  rôznych veľkostí. 
 
vianocna_pohladnica
 
   Nemohlo chýbať prekrásne razítko + šablónu snežnej gule, do ktorej si môžete vložiť stred aký sa vám páči. Ja som k hravým obrázkom vybrala snehuliaka. 
 
vianocna_pohladnica
 
   Aj keď to nie je vyslovene výrez určený na stredy, ja som využila dva lepenkové stromčeky. Pevne som ich prilepila tavnou pištoľou na gázu a pre istotu o ne oprela niekoľko šišiek, aby stromčeky pevne držali. 
 
vianocna_pohladnica
 
 Môj cieľ minúť všetky papiere a nastrihané obrázky som ešte nedotiahla do konca, ale...veď Vianoce sú ešte dosť ďaleko :) Dúfam, že vás moja tvorba inšpirovala a budem rada, ak sa podelíte o svoju tvorbu v našej fb skupine.
 
 
Použitý materiál:
 
sada papierov - Arctic Sweeties 
lepenkový výrez - Veselé Vianoce
lepenkový výrez - Veselé Vianoce II
lepenkový výrez - vločky
lepenkový výrez - hviezdičky
vyrezávacia šablóna - snow globe
štruktúrovaný papier - biely
3D štvorčeky
obojstranná páska
lepidlo Tacky Glue
ničič okrajov
exploding box biely
tupovač
silikónová pečiatka - Veselé Vianoce
lepenkový výrez - hviezdy
šablóna + pečiatka nr 18
lepenkové stromčeky
 
Majte krásny deň ♥
yka