Ďalší mesiac ubehol ako voda a so začiatkom aprílu je tu čas vyhlásiť víťazku marcovej challenge. Tá sa niesla v takom mňam duchu a spoločne sme varili. Napriek tomu, že to nebolo podmienkou, receptáre v počte prihlásených projektov vedú. Okrem týchto krásnych zápisníkov na zapisovanie, prišla i  sladká zmrzlinová stránka, či vrecúško pre všetkých milovníkov čaju.

 

   Spolu prišlo 7 skvelých projektov a bez ďalšieho zdržovania a napínania, tu sú jednotlivé fotky v poradí, akom mi chodili na email. 

 
 
 
1. Zuzka Cedulová
 
challenge_marec
 

 2. Denisa Balážová

challenge_marec
 

3. Bea Pjatakova 

challenge_marec

 

4. Lucia Kuťová

challenge_marec

 

 

 5. Naďa Hanáčková

challenge_marec

 

 

 6. Janka Varju Padova

challenge_marec

 

 

 7. Anita Sorosová 

challenge_marec
 
 

   Rozhodovanie opäť neľahké a tak sa zapojila do výberu rodina a kamarátky od iných kreatívnych techník a spoločne sme dospeli, bodovo tesne ale predsa, k víťazke tretej tohtoročnej súťaže.

 

Je ňou:

 

Bea Pjatakova 

 

   Gratulujem! A ako každý mesiac, i tento som vylosovala i náhodnú víťazku, ktorá má 10% zľavu na nákup v eshope. Šťastie padlo na číslo štyri, takže zľavu získava Lucia Kuťová. Taktiež gratulujem! Obe môžete očakávať email a keby nechodí, zjedla ho emailová čierna diera (už sa to raz stalo, tak kľudne do mňa "kopnite" bez hanby, že sa stala niekde chyba :) )

   Chcem sa poďakovať za všetky vaše zapojené projekty a dúfam, že sa vidíme aj pri aprílovej, ktorá bude vyhlásená pondelok 3.4. 2017.

 

Všetkým prajem krásny zvyšok víkendu, so slniečkom a hádam i tvorením ♥