Myslím, že každá z nás má nejakú tú svoju spriaznenú "tvorivú" dušu. Ja mám dve. A jedna z nich robí úplne krásne fotky. A do jednej z tých fotiek som sa "zamilovala". Navyše som chcela tejto spriaznenej tvorivej osobe vyrobiť na Vianoce niečo špeciálne a rozhodla som sa, že jej spravím 1 stránku do albumu, na ktorej bude jedna z tých úžasných fotiek.
 
   Terezka má na tej fotke hviezdičkové tričko, takže voľba podkladového papiera  bola jasná. Mala som ho uložený už celkom dlho a stále čakal na tú správnu fotku.  Ďalej to už bolo viac - menej jednoduché. Vybrať tie správne pastelové papiere, navrstviť ich, pridať trochu hodvábneho vanilkového papiera a bolo to. No... vlastne to až také jednoduché nebolo, lebo som to s tým vrstvením trochu prehnala a celé som to posunula nižšie ako som pôvodne chcela, takže som to musela odlepiť a posunúť vyššie, ale nakoniec je to skoro na tom mieste ako som pôvodne chcela. Od Lenky viem, že má Terezka rada baletky, takže lepenková  baletka nesmela chýbať no a samozrejme ďalšie enamelky. V pravom rohu mi niečo chýbalo a tak tam šla vlajočková girlanda so strapcom.
 
layout
 
   Keďže zvyčajne "vrstvím" celkom dosť papierov a rôznych ústrižkov, tak sa mi to potom veľmi zle lepí, stále sa mi to posúva a nie a nie, aby som našla ten správny postup. Ale, myslím, že konečne sa mi to podarilo (ok, ešte to nie je úplne dokonalé, stále mám pri tom mierny stres, ale myslím, že časom to pôjde). Jednoducho si odoberiem fotku a na celý podklad nalepím obojstrannú pásku tak, aby boli k sebe navzájom prilepené všetky kúsky papierov, ale nechám ju zatiaľ z jednej strany zalepenú. No a takto postupne beriem už zalepené vrstvy a lepím tie ďalšie tiež celé s obojstrannou páskou, aby to všetko pekne držalo pokope. Keď to mám lepé takto polepené, odliepam postupne ten prúžok a lepím tie kúsky na seba. Neviem, možno som práve "objavila teplú vodu" a vy to takto už dávno riešite alebo na to máte ešte lepší systém (ak áno, kľudne to napíšte do komentu), ale mne to zatiaľ vyhovuje asi najviac z toho všetkého čo som skúšala. A potom ešte používanie spinkovača.
   Ale keďže som v dokupovaní náhradných spiniek spoľahlivá asi tak ako pri nabíjaní mobilu a zubnej kefky (fakt, nebyť môjho manžela, tak mám pravidelne vybitý mobil aj kefku...), tak aj teraz mám spinkovač bez spiniek...
 
layout
 
   A vlastne keď som začala písať tento príspevok tak som si uvedomila, že som vlastne aj splnila zadanie januárovej challenge, pretože papier je zo starých zásob, hodvábny papier je jeden z najnovších prírastkov na mojom stole a samozrejme mám splnenú aj podmienku použitia materiálu zo Scrapworld.
   No...ale keďže stránka bola vytvorená skôr ako bola zadaná téma, tak sa to neráta a ja vytvorím ďalšiu stránku špeciálne pre januárové zadanie. Tak snáď sa mi podarí dať ju dokopy tak, ako je v mojich predstavách (čo už teraz viem, že nie, ale nevadí, milujem improvizáciu, je to potom väčšia sranda).
 
layout
 
layout
 
Použitý materiál:
 
obojstranné vzorované papiere
lepenkové výrezy
obojstranná páska
enamel bodky a tvary
tacky glue lepidlo
ozdoby - Maroccan Blue
   
 
A ja viem, že všetci to prajú na úvod, ale ja Vám to chcem zapriať na záver môjho článku, (lebo keď som spomenula tie predstavy)... tak vám všetkým prajem, aby bol tento rok ešte o čosi lepší, ako je vo vašich predstavách. Aby ste boli hlavne zdravé, šťastné, aby ste zažili plno plno krásnych momentov a aby ste mali kooopec super nápadov. :)
 
 
bells