Aktuálna májová challenge má tému - Indiánske leto. Tak jasné, pierka. Veľa pierok. Lenže....ja žiadne doma nemám. A tak som si ich musela vyrobiť. Trochu som sa bála, ako to dopadne, či sa tie moje vôbec budú na pierka podobať, lebo už raz, alebo dvakrát, som to skúšala a teda...nepodobali sa ani náhodou. Tieto sa ale myslím, podobajú aspoň trochu:)

 

 

  Keď tak nad tým rozmýšľam, táto stránka je zatiaľ moja najmenej náročná, čo sa materiálu týka. Potrebovala som len 3 biele štruktúrované papiere (ak by raz bola challenge - nepouži ani jeden biely, štruktúrovaný papier, asi by som sa nezapojila...), trochu gázy, dva lepenkové výrezy, pár enameliek  a anilínové farby.

 

 

  Pofŕkala som si najprv jednu štvrťku kombináciou 3 farieb, ďalšiu som si zas pofŕkala len modrou a tyrkysovou a tretiu tiež touto kombináciou, ale len malé "bodky". Z opačnej strany som si nakreslila pierka a potom som ich už len vystrihovala. A keďže bol papier od vody trochu zvlnený, tak aj pierka vyzerali zaujímavejšie.

 

 

  Vybrala som si fotku, na ktorej Olívia leží na roztrhaných vankúšoch (áno, z toho fotenia už mám zoscrapovaných pár fotiek, ale keď mne sa tak hrozne to fotenie páčilo, že tie fotky chcem mať v albume všetky) a tak sa mi k tomu tie pierka celkom hodili. S ich poukladaním to bol trochu problém, stále mi tam niečo nesedelo a vymýšľala som a presúvala...ale poznáte to, že nakoniec sa i tak vrátite k pôvodnému nápadu? Tak ja som sa vrátila tiež a tu je výsledok:)

 

indianske-leto
 
 
indianske-leto
 
indianske-leto
 
indianske-leto
 
Krásny deň. :)
 
 
challengeinspiracia