Posledné dni je vonku krásne a teplúčko. Na kratšie nohavice, na hodenie svetrov niekam do zabudnutia. Vonku to vonia kvetmi na každom kroku a s opekačkami neraz nielen kvetmi. Leto je skoro za dverami, ale taraz klope na dvere hlavne nové zadanie pre májovú challenge.      

     Do tej, som si leto tak trochu požičala, aj keď s ním vlastne nič spoločné mať nebude :)

 

Téma: Indiánske leto

 

Zadanie:  Vytvorte ľubovoľný papierový projekt,  na ktorom budú minimálne 3 pierka. Okrem toho musí obsahovať farbu, ktorá prislúcha Vášmu znameniu podľa indiánskeho horoskopu. 

Popisy znamení nájdete TU, ale pre uľahčenie som ich vypísala. 

 

Vydra - 20. január – 18. február - Farby: strieborná

Vlk - 19. február – 20. marec - Farby: modrozelená (môžete to brať ako modrá alebo zelená, prípadne tyrkysová)

Sokol - 21. marec – 19. apríl  - Farby: žltá alebo zelená

Bobor - 20. apríl – 20. máj - Farby: žltá alebo modrá

Jeleň - 21. máj – 20. jún - Farby: žltá alebo modrá

Ďateľ - 21. jún – 21. júl - Farby: ružová

Losos - 22. júl – 21. august - Farby: červená

Medveď - 22. august – 21. september - Farby: hnedá a purpurová

Krkavec - 22. september – 22. október - Farby: modrá a hnedá

Had - 23. október – 22. november - Farby: fialová alebo pomarančová

Sova - 23. november – 21. december - Farby: zlatá alebo čierna

Hus - 22. december – 19. január - Farby: biela a strieborná

 

Trochu z pravidiel:  Projekt musí byť nový, vytvorený pre túto challenge (teda žiadna fotka z času skoršieho ako bola vyhlásená súťaž), ale ak sa ním chcete pochváliť na blogu či fb skôr, pokojne tak urobte :) )

 

Nie je to nutnosť, ale pre zachovanie jednoty by bolo dobré, keby fotka mala na šírku aspoň 820 pix. Je to šírka na ktorú fotky upravujem.

 

Kam a do kedy: Fotku súťažného projektu  + znamenie, posielajte na email info@scrapworld.sk do polnoci 31.5.2018 s predmetom CHALLENGE MAJ

 

Výhra:
 
sutaz_maj
 
Keď indiánske leto, tak aj cena k tomu. Krásne papiere zo sady Indiana, lepenkový výrez lapaču snov a jedno z nových slovenských razítok "krásny letný deň"A samozrejme ako vždy, ručne robený diplom podľa témy. 
 

Špeciálny diplom:

Pripomínam, že každý, kto sa zapojí do všetkých mesačných challenge počas tohto roku, získa na konci roka špeciálny diplom a prekvapenie. 

Ak ste nejaký challenge nestihli, nezúfajte, jedno vynechané kolo sa neskôr bude dať dohnať :)

 
 
Projekt pre inšpiráciu: 
 
   Som narodená koncom februára a mojím indiánskym znamením je vlk. Okrem troch pierok som preto mala použiť modrú/zelenú alebo prosto tyrkysovú a tak som siahla po modrých kvietkoch so zelenými lístkami.
 
   Tvorila som zápisník, svadobný plánovač, na ktorý som si vytvorila akýsi lapač snov. Základom mi bol ornamentový lepenkový rámik, pod ktorý som nalepila pierka zo starej sady od Galerie papieru. Následne som len dozdobila kvietkami, perličkami a lepenkovými srdiečkami. Posledné dni skúšam rad radom nové slovenské razítka a tak nemohlo chýbať ani to. V tomto prípade Svadobný plánovač.  Do priestoru v rámiku som medeným embosovacím práškom vytvorila nápis, nech sa pekne leskne. 
 
   Celý "lapač" prilepený na páse vzorovaného papiera som podlepila výsekom z okrajovej raznice  a nalepila na pripravený, ručne spravený základ zápisníka. 
 
sutaz_maj
 
sutaz_maj
 
sutaz_maj
 
   Inšpiráciu od Bells môžete očakávať v priebehu trvania challenge a ja len prezradím, že aj na ňu padla pre ňu netypická modrá farba :) 
 
 
Teším sa na všetky Vaše projekty a majte krásny deň. ♥
 
 
yka