Každý, kto pravidelne sleduje zadania mesačných súťaží si asi všimol, že okrem klasickej výhry v podobe kreatívneho materiálu, je cenou aj diplom. Ručne robený, tvorený podľa podmienok a témy každého kola challenge.

 

    Počas roku 2017 vzniklo dokopy 15 diplomov. Mohli ste ich sledovať na facebooku, ale keďže viem, že nie všetci na ňom sú, v dnešnom príspevku sa s Vami podelím o kompletnú zostavu všetkých diplomov tohto roka. Ich tvorba ma veľmi baví, aj keď si nápad občas dáva načas a tak si výherca na svoj balíček počká aj týždeň. Nevyrábam ich dopredu, mám rada pocit, keď ich tvorím pre niekoho. Niekoho konkrétneho.  

   Teší ma, že sa nápad ujal, rovnako ako všetky Vaše pozitívne reakcie na ne. Tradícia diplomov samozrejme pokračuje aj do roku 2018 :)

 
 
Január
 
Na začiatku roka sa tvorilo s citátmi, ktoré ste si mohli vybrať. Tieto citáty sa stali všetky aj súčasťou diplomu na jeho ľavej strane. 
 
diplom_scrapbook
 
Február
 
Valentín inak mal zakázanú ružovú a  tak diplom skončil pri takomto zošívanom srdiečku. 
 
diplom_scrapbook
 

Marec
 
diplom_scrapbook

Apríl
 
Tento diplom bol pre mňa, priznám sa najväčším trápením. Razítková téma nebola úplne pre mňa a v tom čase som sa s nimi ešte moc nekamarátila. Ale medzičasom sme sa už bližšie spoznali :)
 
diplom_scrapbook
  
Máj
 
diplom_scrapbook
  
Jún
 
diplom_scrapbook
 
Júl
Tento diplom mal svoju premiéru, v podobe cesty za hranice. 
 
diplom_scrapbook
 
August
 
diplom_scrapbook
 
 
September
 
Keď Janka obdržala tento diplom, písala mi, že nie som moc prísna :) Toľko chýb a predsa A+ :)
 
diplom_scrapbook
 
Október
 
diplom_scrapbook
 
November
 
diplom_scrapbook
 
December
 
Posledná challenge sa niesla v duchu balenia darčekov a tak diplom dostal tvar "menovky" na darčeky. 
 
diplom_scrapbook
 
 
   Okrem 12 diplomov k mesačným súťažiam som tvorila ešte tri. Na prvé narodeniny obchodu ste sa mohli zapojiť do slovenskej narodeninovej challenge, ktorej cenu tvoril aj diplom. Boli to prvé narodeniny a tak na ňom nechýba jednotka, ale ani sviečka. 
 
diplom_scrapbook
 
   Na záver som robila dva takmer rovnaké, pretože putovali šikovným tvorilkám, ktoré sa zapojili do všetkých 12-tich súťaží. Táto podmienka bola len v mojej hlave, že ak sa niekto nájde, vytvorím nejaké špeci diplomy. 
   Tento rok to nie je už tajná podmienka a kto sa zapojí aj tento rok do všetkých challenge, získa na konci roka špeciálny diplom tiež aj s prekvapením. (ktoré je zatiaľ prekvapením aj mne :) )
 
diplom_scrapbook
 
 
Promenáda je za nami. Ktorý z diplomov sa Vám páčil najviac? Kľudne napíšte do komentára a majte krásny deň ♥