Crazy apríl, crazy challenge  na scrapworlde. Táto stránka je iná, ako všetky moje doteraz. Je:

 

- "najrozhádzanejšia"
- asi aj najpastelovejšia, akú som doteraz spravila
- vznikla úplne inak, ako všetky ostatné
- nie je na nej také to "klasické" vrstvenie, ktoré používam
- chýba na nej gáza
- nie je na nej ani kúsok bielej štvrťky :)


  Klasicky tvorím tak, že mám nejaký nápad, povyberám si všetko, čo myslím, že by sa mi hodilo na stôl a snažím sa to potom nejak pekne k sebe poukladať. Vrstviť, aby to nebolo moc rozhádzané. Tu som si vzala tento úžasný papier, natrela som na neho bielu akrylku (snáď sa raz naučím robiť také tie dokonalé farebné podklady a tie správne machule ), pofŕkala som to pastelovými akrylkami a "hádzala" som na neho všetko, čo sa mi zdalo, že by som mohla použiť. Odfotila som si to (občas to tak robím, aby som si pamätala, ak dám stránke pauzu, čo všetko tam bolo) a poslala som fotku mojim 2 scrap dámam, či si myslia, že by sa z toho dala spraviť stránka :) Jedna mi napísala, že či toto znamená nahádzané a druhá, že jej sa to takto páči. Tak som si povedala, že z toho teda skúsim spraviť stránku tak, ako to je, samozrejme, s menšími úpravami.


  Ešte kedysi dávno som si kúpila také chipboard nálepky a hrozne som chcela použiť tú vlajočkovú girlandu, len nejak nikdy sa mi nehodila. Tak som vlastne veľmi rada, že je akurát na tejto stránke. Fotky sú z marcovej oslavy 5.narodenín mojej Olívie. Bolo to celé pastelové, takže farby boli jasné hneď (ako keby som mala doma aj nejaké iné odtiene :)). Po fakt dlhej dobe som si spravila pár výrezov na xprese, tie úžasné machule prosto milujem! Hviezdičky samozrejme musia byť tiež. S nápismi som sa tu trochu "trápila", lebo ten "birthday" som chcela použiť už dávnejšie na iný projekt a tak som si ho nalepila na tenkú fóliu z nejakých nálepiek. Občas mi to pomáha, nalepiť nejakú nálepku na priesvitnú fóliu - napríklad nejaký obal zo scrap materiálu a potom si ich môžem prikladať hocikam...vraj je na to najlepší púder, posypať ich a potom to funguje ako normálne výseky. Len ja som si ešte stále nekúpila púder či detský zásyp či čo to je a vždy si na to spomeniem až keď tvorím a keďže to je väčšinou niekedy okolo polnoci, tak kvôli púdru ísť do pohotovostnej lekárne...noo neviem neviem :) Navyše, viem si predstaviť výraz manžela, keby som mu o pol 1 ráno povedala, že idem do lekárne, lebo potrebujem púder na scrapbook...(toľko k pravidelnej vsuvke z bežného života Bells :) ). Problém s nápisom ale bol, že sa trochu moc prilepil na fóliu a skoro sa mi dotrhal...takže najbližšie asi skúsim ten púder.

 
crazy
 

  Pridala som tam ešte 2x číslo 5, lebo veď nech má každá Olíviina fotka tú svoju :) Potom som to začala celé lepiť dokopy a ako už tradične, sa mi to celé poposúvalo (toto sa chcem naučiť ešte skôr ako tie dokonalé podklady)...Pod ľavú fotku som použila papier, na ktorý som po hrozne dlhej, ale naozaj dlhej! dobe pomocou embosovacej kapsy spravila vzor "smile". Pridala som ešte ďalšie nápisy a dozdobila som to rôznymi enamelkami. V podstate by sa to dalo nazvať "zvyšné enamelky, ktoré som našla v krabičke skôr, ako sa k nim dostala Olívia a Lea". Sú tam aj nejaké mini hviezdičkové nálepky, ktoré úplne milujem - tie + modrý darček a nápis "birthday" sú jediné nálepky, ktoré som si vzala z úžasnej narodeninovej nálepkovej štvrťky predtým, než nimi Olívia olepila tatikov stolík a monitor (určite sa poteší keď príde z práce :) ) A keďže sa mi zdalo, že je to už celkom prepchaté, tak som tam ešte dodala pár zlatých flitrov...(teraz keď píšem článok a pozerám na fotku tak sa mi zdá, že ešte by tak zo dva flitre kľudne tá stránka zvládla :)).
 
crazy
 
crazy
 
Použitý materiál:
 
Nálepky - Happy Birthday Girl
Sada papierov - Little Girl
Vyrezávací stroj xpress
Vyrezávacia šablóna - Hviezdičky 
chipboard nálepky
enamelky
flitre
strapce
 
  Majte baby krásny crazy APRÍL, užívajte počasie a neviem sa dočkať na všetky tie crazy projekty na konci mesiaca :)
 
bells