Čo vás napadne pri slove apríl? Mňa asi ten šialený "prvý apríl" a tiež často šialené počasie. Aspoň sa tak o ňom hovorí, aj keď počasie sa blázni v posledných rokoch nielen v apríly. 
 
  Pri výbere témy sme sa s dievčatami z DT ale držali práve toho slova šialený, aj keď sa pod ním dá predstaviť veľa vecí. V živote i tvorení. A práve na tú tvorivú šialenosť sa zameriame v aprílovom zadaní súťaže. 
 
 

Téma: Crazy apríl

 

Zadanie

 

  • vytvorte ľubovoľný papierový projekt na tému Crazy apríl
  • čo si pod tým predstavíte, to je na vás. Či to bude bláznivý mix farieb, spracovanie vtipnej fotky, či vtipný text na pohľadnici či layoute...šialené obrázky...to je na vás. Odviažte sa :)

 

Trochu z pravidiel:  Projekt musí byť nový, vytvorený pre túto challenge (teda žiadna fotka z času skoršieho ako bola vyhlásená súťaž), ale ak sa ním chcete pochváliť na blogu či fb skôr, pokojne tak urobte :) ) 

Nie je to nutnosť, ale pre zachovanie jednoty by bolo dobré, keby fotka mala na šírku aspoň 820 pix. Je to šírka na ktorú fotky upravujem.

 

Kam a do kedy: Fotku súťažného projektu posielajte na email info@scrapworld.sk do polnoci 30.04.2019 s predmetom CHALLENGE APRIL 2019

 

Výhra:
 
- silikónová pečiatka Mandala
- ručne robený diplom k téme (tie staršie nájdete napríklad na našom instagrame)
 
Ako vždy, druhá, náhodne vylosovaná osoba získa 5% zľavu na nákup materiálu. 
 
 
Projekt na inšpiráciu:
 
  Chcela som sa s vami podeliť o jeden rozrobený hádam vtipný layout, ale akosi som bola hladná a nestihla som ho dorobiť, keďže ma napadol na poslednú chvíľu :D Tak na ten príde neskôr a dnes to bude niekoľko ukážok z môjho albumu z dovolenky. 
 
  Nebola to klasická dovolenka pri mori, ale výlet po Škótsku a ja už keď som premýšľala aký materiál využijem, padli mi do oka "šialené" nálepky od Echo Park. Upútal ma hlavne príšerkami, konkrétne nálepkou príšerok v aute. Proste celé my s kamarátkami, ešte aj počet sedel :D V duchu som preto tento album pomenovala 4 príšerky na dovolenke a len čo budem mať správne písmenká, poputuje tento nápis ešte aj na titulku. 
 
   Tieto šialené príšerky sa stali súčasťou celého albumu, nielen titulnej strany, na ktorú som využila práve spomínanú nálepku. Sada k nálepkám sa mi k albumu nehodila, ale pri Echo Parku som ostala. Na dosky som využila iný cestovateľský papier, povystrihovala som niekoľko hôr, lebo veď Škótsko a podlepila dodávku s príšerkami penovými štvorčekmi. Do toho svorka kufríka, veľký nápis travel, pár ozdôbok kamienkov a hviezdičiek a dosky boli hotové. Už len ten podnadpis chýba :)
 
album
 
Tu sú ešte dve malé nahliadnutia s veselými nálepkami, viac onedlho :) 
 
album
 
album
 
   Tešíme sa na vaše šialené projekty, dievčatá si už pre vás tiež niečo nachystali, čo v priebehu apríla uvidíte na blogu ako inšpiráciu ku "crazy aprílu". 
 
 
Majte krásne, možno i trochu šialené dni ♥
 
yka