Aké je vaše obľúbené obdobie? U mňa vyhráva jeseň, nielen pre nádherné farby vonku na stromoch, ale aj pre absenciu včiel a os. Tie sú moja nočná mora a tak keď ma prestanú desiť svojim bzučaním okolo mňa, som len šťastná prešťastná :)

 Práve jeseň budeme tak trochu lepiť na papier v novom zadaní challenge.

  

Téma: V lístí 

  

Zadanie:   Vytvorte ľubovoľný projekt na ktorom bude aspoň 5 listov a oranžová farba

  

Trochu z pravidiel:  Projekt musí byť nový, vytvorený pre túto challenge (teda žiadna fotka z času skoršieho ako bola vyhlásená súťaž), ale ak sa ním chcete pochváliť na blogu či fb skôr, pokojne tak urobte :) ) 

Nie je to nutnosť, ale pre zachovanie jednoty by bolo dobré, keby fotka mala na šírku aspoň 820 pix. Je to šírka na ktorú fotky upravujem.

     

Kam a do kedy: Fotku súťažného projektu posielajte na email info@scrapworld.sk do polnoci 31.10.2020 s predmetom CHALLENGE OKTÓBER

     

Výhra:
 
- sada papierov Mis chuches 30,5x30,5 cm
- ručne robený diplom k téme (staršie nájdete napr. na instagrame)
 
  Stále platí, že kto sa zapojí do všetkých challenge počas roka, na konci dostane špeciálny diplom a prekvapenie :) 
 
     
Projekt pre inšpiráciu: 
 
  Ako som pri pozeraní fotiek zistila, moc ich jesenných nemám. Našla som nejaké zo školy a tak som si povedala že zlepím niečo do stále nedokončeného albumu. Robila som dvojstranu ako zvyčajne, ale keďže na druhú stranu zvyknem kadečo písať, ukážem vám len jednu z nich. Listy som vystrihla z papiera Autumn 07, ja tieto vystrihovačky ako viete môžem :) 
  Podklad je biely štruktúrovaný papier a mimo listov a podlepených fotiek išli na stránku len škvrny spravené Ecoline fixkou a kamienky
   
scrapbook
   
scrapbook
 
Majte krásne jesenné dni ♥
  
yka