Po "uf" zadaní na mužskú tému si ideme tento mesiac oddýchnuť k farbám. Aspoň dúfam, že si pri tvorení na základe farebnej palety oddýchnete a tvorenie si užijete. Vybrala som pre vás dve, nech si každá z vás vyberie farby ktoré sú jej bližšie. 

 

Téma: Farebná paleta

   

Zadanie

  

  • vytvorte ľubovoľný papierový projekt inšpirovaný jednou z farebných paliet
  • na projekte nemusia byť použité všetky farby, ale musí byť cítiť, že niektorou z nich boli inšpirované

 

handmade
   
Trochu z pravidiel:  Projekt musí byť nový, vytvorený pre túto challenge (teda žiadna fotka z času skoršieho ako bola vyhlásená súťaž), ale ak sa ním chcete pochváliť na blogu či fb skôr, pokojne tak urobte :) ) 

Nie je to nutnosť, ale pre zachovanie jednoty by bolo dobré, keby fotka mala na šírku aspoň 820 pix. Je to šírka na ktorú fotky upravujem.

     

Kam a do kedy: Fotku súťažného projektu posielajte na email info@scrapworld.sk do polnoci 31.7.2020 s predmetom CHALLENGE JÚL

     

Výhra:
 
- sada papierov zo sady My sweet provence 30,5x30,5 cm
- ručne robený diplom k téme (staršie nájdete napr. na instagrame)
 
     
Projekt pre inšpiráciu: 
 
  Moja voľba padla na prvú farebnú paletu, teda odtiene fialovej. Využila som jeden z papierov ktorý môžete vyhrať, konkrétne My sweet provence 05 . Vystrihla som z neho dva rôzne veľké štvorce, oba som prešla ničičom a nalepila za pomoci pásky, 3D lepivých štvorčekov na pohľadnicový základ.  Do vrchného som vyrezala šablónou srdce a ako hlavný motív som využila výrez páru v balóne. Posledné pribudli kvietky a nápis. 
  
handmade
  
 
 
Majte krásny deň, tešíme sa na vaše projekty ♥
 
 
 
yka