Je tu leto, dni plné slniečka a množstva farieb na tričkách ale i všade naokolo. Farbami hýria i letné sady papierov a okrem toho hýria aj viete čím? Ovocím! A práve všetky tieto ovocné letné sady sa stali inšpiráciou na júlové zadanie súťaže.

  

Téma: Sviežo ovocne

    

Zadanie

  

  Vytvorte ľubovoľný papierový projekt a splňte nasledovné podmienky:

 

  • použiť na projekte ovocie, minimálne 2 druhy
  • použiť svieže letné farby, vyhnúť sa tmavým 

   

Trochu z pravidiel:  Projekt musí byť nový, vytvorený pre túto challenge (teda žiadna fotka z času skoršieho ako bola vyhlásená súťaž), ale ak sa ním chcete pochváliť na blogu či fb skôr, pokojne tak urobte :) ) 

Nie je to nutnosť, ale pre zachovanie jednoty by bolo dobré, keby fotka mala na šírku aspoň 820 pix. Je to šírka na ktorú fotky upravujem.

   

Kam a do kedy: Fotku súťažného projektu posielajte na email info@scrapworld.sk do polnoci 31.07.2019 s predmetom CHALLENGE JUL 2019

   

Výhra:
  
cestovny-album
 
- sada papierov Finders Keepers od Amy Tangerine 
- ručne robený diplom k aktuálnej téme (staršie môžete nájsť na fb alebo instagrame
 
  Náhodne vyžrebovaný projekt získa 5% zľavu na nákup.
 
Projekt pre inšpiráciu:
 
  Keď som prvý raz videla papier Sunshine 07, prvá myšlienka bola, že by som mala ísť k moru. Už len preto aby som tie obrázky mala kde nalepiť. Ale nakoniec som ešte na žiadnu dovolenku cestovať nemusela a obrázky som si povystrihovala aj tak. 
 
  Vytvorila som si svieži album na fotky, vo veľkosti 20x20 cm. Lepenku som potiahla papierom, ktorý síce je vlastne z romantickej sady, ale mne sa aj tak farebne k zvyšku obrázkov hodil. Následne som dosky ozdobila vystrihnutými motívmi. Niektoré som podlepila 3D štvorčekmi a nakoniec dolepila nápis Album a niekoľko kamienkov
  Len čo boli dosky hotové, pridala som ešte kovové rohy a album zviazala viazacím strojom Cinch. Pár mašličiek a bolo hotovo. :)
 
cestovny-album
 
cestovny-album
 
cestovny-album
 
Už teraz sa s dievčatami tešíme na vaše ovocné projekty. 
 
Krásne horúce dni ♥
 
yka