Máme čas, kedy si mnohí z nás dávajú novoročné predsavzatia. Je to ale aj čas, kedy si v duchu či na papier vytvárame zoznamy, čomu by sme sa chceli viac venovať, čo by sme chceli zažiť, čo odkladáme a určite tento rok už urobíme. Možno tam mnohí z vás majú aj viac scrapovania, napríklad toho, ktoré lepíte pre seba a svoje potešenie a nie pre všetkých naokolo :) To je napríklad môj maličký záväzok a počas voľna sa mi ho aj celkom darilo spĺňať.

 

   Ak ste na tom podobne, možno vás zadanie súťaže trochu nakopne a nakoniec aj spojíte príjemné s možnosťou niečo vyhrať. Nebojte, začneme zľakla...možno trošku „kradnutím“? :) Nič samozrejme kradnúť nebudeme, budeme liftovať

 

 

Téma: Malá scrapbook „krádež“

 

 Zadanie: Poznáte pojem lift/lifting?

 

Je to inšpirovanie sa niekým iným, alebo skôr niečím, čo vytvoril. Ak sa vám páči pohľadnica či scrapbook stránka, ktorú vytvorila iná tvorivá duša, môžete si ju „liftnúť“. Inšpirujete sa jeho prácou a vytvoríte podobný. Či už sa vám páči kompozícia alebo nejaký konkrétny prvok, ktorý využijete. Napriek tomu, že tvoríte podľa niekoho iného, finálne to i tak nie je nikdy to isté.

 

A to je zadaním januárovej súťaže. Vyberiete si ľubovoľný papierový projekt a budete podľa neho tvoriť. Nezáleží na tom, či to bude stránka alebo pohľadnica. Mne potom pošlete na email nielen svoju prácu ale aj tú, ktorú ste liftovali.

 

Trochu z pravidiel:  Projekt musí byť nový, vytvorený pre túto challenge (teda žiadna fotka z času skoršieho ako bola vyhlásená súťaž), ale ak sa ním chcete pochváliť na blogu či fb skôr, pokojne tak urobte :) )

 

Nie je to nutnosť, ale pre zachovanie jednoty by bolo dobré, keby fotka mala na šírku aspoň 820 pix. Je to šírka na ktorú fotky upravujem.

 

Kam a do kedy: Fotku súťažného projektu + projektu, podľa ktorého ste liftovali, posielajte na email info@scrapworld.sk do polnoci 31.1.2018 s predmetom CHALLENGE JANUAR

 
Výhra:

Okrem výhercu vybraného, bude jeden aj vyžrebovaný a ten získa 5% zľavu na nákup. 

 

Novinka:

Mala som v pláne vyrobiť diplomy pre všetkých, ktorí sa zúčastnia všetkých súťaží počas celého roka, ale prišla som na to, že tú podmienku (tajnú len v mojej hlave :D) nikto nesplnil. (oprava, stala sa chyba v mojich očiach a dve šikovné žienky ju splnili, takže budú diplomy :) )Takže tento rok nie je tajná a každý, kto sa zúčastní všetkých zadaní, získa na konci roka diplom a prekvapenie. 

 
 
Projekt na ukážku:
 

   Pri práci na ukážke k zadaniu, som po dlhom čase prispela do vlastného albumu s rodinnými fotkami a vytvorila layout. Inšpirovala som sa krásnou stránkou od Elsie. Páčil sa mi motív fotky v akomsi lapači snov a to bol prvok, ktorý som chcela liftnúť. 

 
sutaz_januar
  
  Kým originál bol ladený do ružova, ja som sa pobrala tyrkysovou farbou a ako podklad som použila len obyčajnú bielu štvrtku papiera, bez ďalšieho podkladu. Za pomoci kruhových  vyrezávacích šablón som si orezala fotku aj tenký rámik kruhový, okolo ktorého som potom obtočila tyrkysovú šnúrku. Pierka som využila zo starých zbytkov papiera a kruh ozdobila vystrihnutými kvietkami zo svadobného papiera  Si quiero. Namiesto cákancov som dolepila svoje obľúbené enamel bodky a bolo hotovo. 
 
sutaz_januar
 
sutaz_januar
 
Vy si samozrejme môžete vybrať na pintereste alebo u svojich obľúbených scrapbookároch čo sa páči Vám a ja sa už teraz teším, na všetky výtvory.
 
Krásny deň ♥