Keď zaznie mesiac február, asi sa mnohým vybaví hlavne jeden konkrétny deň. Deň zamilovaných, Valentín. Pri tej záplave ružovej a červenej na každom kroku sa nedá nevšimnúť. :)

 

   Tento rok sa ale s februárom nesie aj iná udalosť, taká športová. Už o pár dní začínajú zimné olympijské hry a práve tie poslúžili ako námet na zadanie tohtomesačnej challenge. 

 

 

Téma: Olympijské hry

 

Zadanie

 

Určite všetci poznáte logo olympijských hier. 5 farebných kruhov. Na zapojenie sa do challenge máte dve možnosti splnenia témy a to:

 

1. Použijete na projekte všetkých 5 farieb z loga OH + aspoň jeden kruh

 

alebo

 

2. Použijete min. 5 kruhov + aspoň jednu farbu z loga OH

 

 Ako kruhy akceptujem aj enamel bodky, brads a iné kruhové ozdoby, ale nie bodkovaný papier. Rovnako pri farbách môže ísť o odtiene daných farieb. 

 

Môžete tvoriť ľubovoľný projekt aj ľubovoľnú tému, musí byť len splnená jedna z vyššie uvedených podmienok. Takže je na Vás, či to bude farebná valentínka alebo zápisníček....

 

 

Trochu z pravidiel:  Projekt musí byť nový, vytvorený pre túto challenge (teda žiadna fotka z času skoršieho ako bola vyhlásená súťaž), ale ak sa ním chcete pochváliť na blogu či fb skôr, pokojne tak urobte :) )

 

Nie je to nutnosť, ale pre zachovanie jednoty by bolo dobré, keby fotka mala na šírku aspoň 820 pix. Je to šírka na ktorú fotky upravujem.

 

 

Kam a do kedy: Fotku súťažného projektu posielajte na email info@scrapworld.sk do polnoci 28.2.2018 s predmetom CHALLENGE FEBRUÁR

 

vyhra
 
 
Výhra:
  • veselé farebné vzorované 31,5x31,5 cm papiere a 50ks balenie farebných prechodiek
  • ručne robený diplom k téme

Okrem výhercu vybraného, bude jeden aj vyžrebovaný a ten získa 5% zľavu na nákup. 

 

Špeciálny diplom:

Pripomínam, že každý, kto sa zapojí do všetkých mesačných challenge počas tohto roku, získa na konci roka špeciálny diplom a prekvapenie. 

 

 
Projekt na ukážku:
 
Ja som v rámci projektu na ukážku vyrábala dva mini zápisníky. Jeden s jednorožcom, pri ktorom som využila prvú možnosť zadania, 5 farieb a aspoň jeden kruh. Väčšinu farieb som využila už pri hrive a zvyšok použila pri zdobení zápisníka. Notes so sloníkom bol robený podľa druhej možnosti, aspoň jedna farba z OH loga (aj keď som využila aj modrú aj červenú) a 5 kruhov. 
 
Na oba zápisníky som ako základ použila lepenku, ktorú som si narezala na požadovanú veľkosť a oblepila papierom. Využila som biely a modrý  texturovaný podklad. Do vnútra putovali čisté biele papiere a celý základ som zviazala krúžkami  veľkosti 7/8 a viazacím strojom. (v mojom prípade Zutter) . Dozdobila enamel  bodkami a srdiečkami a lepenkovým výrezom sloníka  a vyfarbeným jednorožcom
 
sutaz_februar
 
sutaz_februar
 
Už teraz sa teším na všetky vaše výtvory.
Majte krásny deň ♥