Skôr ako sa pustíme do súťaženia v roku 2020, ostáva vyhodnotiť ešte dve veci. Decembrovú challenge, ale tiež celoročnú účasť. Začneme súťažou roku 2019, ktorá bola o vianočnom tvorení, ale nesmelo ísť o pohľadnicu ani layout. A tak dorazili prekrásne výtvory, ktoré si môžete pozrieť nižšie. 

   
  Do posledného zadania sa pustilo osem z vás a tu sú všetky projekty: 
 
1. Janka Solmosiová
 
challenge
 
2. Petronelka
 
challenge
 
3. Petra Knuth
 
challenge
 
4. Monika Filová
 
challenge
 
challenge
 
5. Lucia Buláková 
 
challenge
 
6. Lenka Pravdová
 
challenge
 
 7. Viera Gáborová 
challenge
 
8. Mária Vallová
 
challenge
 
challenge
 
  Ako víťazný projekt decembrovej challenge sme vybrali číslo 6, ozdobu od Lenky Pravdovej. Gratulujem! Pri žrebovaní čísla o zľavu na nákup sa šťastie usmialo na číslo 4, Monika Filová. Taktiež gratulujeme! 
 
  Tak ako po minulé roky, aj tento som prisľúbila špeciálny diplom a malé prekvapenie každému, kto vytvorí 12 projektov podľa našich zadaní. Tvorilo sa každý mesiac a v prípade, že ste nejaké zadanie nestihli alebo vám nesadlo, narodeninová súťaž klasicky predstavovala žolíka. 
  Minulý rok som tvorila diplomy pre 5 ľudí a teší ma, že tento rok sa číslo o jednu osôbku zvýšilo. 
 
  Celoročnú účasť splnili nasledovné tvorivé duše: 
 
Janka Solmosiová 
Lenka Pravdová
Mária Vallová
Petronelka
Petra Knuth
Viera Gáborová
 
  Dievčatám gratulujem a zároveň ďakujem za takúto "vzornú tvorivú dochádzku". Tiež ďakujem patrí každému, kto si našiel počas roka čas a zapojil sa. Vždy sa na vaše projekty tešíme, čo zaujímavé vymyslíte a ako zadania prevediete do svojich štýlov a tvorby. 
 
  Mne chvíľku potrvá, kým všetkým nejaký špeci diplom vytvorím, takže ich môžete očakávať koncom mesiaca, alebo vo februári. Zároveň ak by sa niekde stala chyba, keďže som predsa len človek omylný a niekoho by som ukrátila, stačí mi napísať. Skontrolujem a prípadne napravím. :)
 
 Ešte raz ďakujem všetkým za zapájanie sa do súťaží a teším sa na ďalší rok tvorenia. Nové zadanie pribudne na blogu cez víkend.
  
Majte krásne dni ♥
 
yka