Skôr ako sa pozrieme na nové zadanie challenge, poslednej tohto roku, je tu ešte milá povinnosť vyhlásiť výsledky tej predošlej. O víťazke ste rozhodovali aj vy svojim hlasovaním a bez veľa rečí okolo, víťazný projekt je projekt číslo 1, teda Lucia Buláková. Gratulujeme!

 

  Pri žrebovaní zľavy na nákup sa šťastie usmialo na číslo 4, Viera Gáborová. Taktiež gratulujeme!

 

*****

 No a teraz poďme pozrieť na to posledné zadanie, ktoré sa bude niesť v duchu Vianoc, lebo veď aj vy určite teraz striháte vianočné papiere ostošesť. :)
  

Téma: Vo vianočnej nálade

   

Zadanie

 

  • vytvorte papierový projekt, ktorý nebude pohľadnica ani scrapbook stránka a bude vo vianočnej téme
  • môže ísť o krabičku, záložku, obraz, ozdobu...je to na vás, ale tento mesiac to nesmie byť pohľadnica ani layout

 

Trochu z pravidiel:  Projekt musí byť nový, vytvorený pre túto challenge (teda žiadna fotka z času skoršieho ako bola vyhlásená súťaž), ale ak sa ním chcete pochváliť na blogu či fb skôr, pokojne tak urobte :) ) 

Nie je to nutnosť, ale pre zachovanie jednoty by bolo dobré, keby fotka mala na šírku aspoň 820 pix. Je to šírka na ktorú fotky upravujem.

  

Kam a do kedy: Fotku súťažného projektu posielajte na email info@scrapworld.sk do polnoci 31.12.2019 s predmetom CHALLENGE DECEMBER

  

Výhra:
 
- sada papierov Winter Trails 
- ručne robený diplom k téme (staršie nájdete napr. na instagrame)
  
Projekt pre inšpiráciu: 
  

  Ja som tvorila ozdobu na dvere. Ako základ som využila kúpenú hviezdu a rôzne vystrihnuté obrázky z vianočných papierov. Časť je z Christmas treats, časť z mojej milovanej minuloročnej sady Arcits Sweeties. Okrem obrázkov som využila aj gázu a lepenkové výrezy vločiek a hviezdičiek. Tiež papierové vločky z raznice a ako poslednú som zavesila väčšiu roľničku, nech to pekne "cinká". 

 

hviezda
 
hviezda
 
hviezda
 
Tešíme sa na vaše vianočné výtvory a majte krásne dni ♥
 
yka