Máme tu august a s ním čas na ďalšie zadanie challenge. V tento mesiac sa spolu dostaneme na samý okraj... okraj papiera. Budeme využívať iba priestor po stranách a stredu sa ani nedotkneme. Tak poďme na to. :)

 

Téma: Tvoríme po okraji

  

Zadanie

  

  • vytvorte pohľadnicu alebo stránku/layout v ktorej budete tvoriť po okraji papiera a stred necháte prázdny (vzorovaný papier je povolený) 
  • ide o to aby ste do stredu nič nelepili ale využili iba hrany 

 

Trochu z pravidiel:  Projekt musí byť nový, vytvorený pre túto challenge (teda žiadna fotka z času skoršieho ako bola vyhlásená súťaž), ale ak sa ním chcete pochváliť na blogu či fb skôr, pokojne tak urobte :) ) 

Nie je to nutnosť, ale pre zachovanie jednoty by bolo dobré, keby fotka mala na šírku aspoň 820 pix. Je to šírka na ktorú fotky upravujem.

    

Kam a do kedy: Fotku súťažného projektu posielajte na email info@scrapworld.sk do polnoci 31.8.2020 s predmetom CHALLENGE AUGUST

    

Výhra:
 
- sada papierov - Romantic bacground 
- samolepiace odzanky Happy ever after
- ručne robený diplom k téme (staršie nájdete napr. na instagrame)
 
  Stále platí, že kto sa zapojí do všetkých challenge počas roka, na konci dostane špeciálny diplom a prekvapenie :) 
 
     
Projekt pre inšpiráciu: 
 
  K tejto téme ma inšpirovala pohľadnica s kvietkami po okraji, ktorú som vám sem chcela tiež priložiť, ale akosi som si ju zabudla uložiť a stratila sa vo vodách pinterestu. Sama som sa pôvodne pohrávala s nápadom na prianie, ale nakoniec som vytiahla svoju roky nedokončenú kroniku z vysokej školy a rozhodla sa dorobiť ďalšiu stránku s názvom - svine pažravé. Toto oslovenie bolo v jedálni veľmi časté v našej skupinke. 
   
  Ako podklad som si vybrala papier Rainbow Unicorn 08 ktorý som si zmenšila na svoj rozmer. (kroniku si robím 21x21 cm) Keďže je to stránka o jedle, chvíľu som obzerala papiere s jedlom, ale vyhrala to nová sada od P13, ktorú som mala rozloženú ešte z nedávneho článku o receptáriku. Ide o papiere zo sady Around the table. Povystrihovala som si rôzne obrázky, ktoré som si polepila do akéhosi pomysleného kruhu po okrajoch spolu s fotkou. Chýbalo mi tam niečo biele tak som si vyrezala niekoľko konárikov z Garden Greens šablóny. 
 
  Časť vystrihnutých obrázkov som podlepila penovou páskou aby bola stránka miestami vystúpená a všetko dala dokopy. Ako posledný som dorábala nadpis, využila som nálepkovú abecedu a čiernym perom som ešte dorobila kruh. Alebo niečo také, lebo ja na rysovanie nie som a radšej som to náhodne voľnou rukou pokreslila. Pár flitrov a bolo hotovo. 
 
   
  Tešíme sa na vaše tvorivé projekty a majte krásny deň ♥
 
yka