Občas určite aj vy tvoríte niečo pre pánov. V pánskych farbách či s rôznymi motívmi, ktoré sú pre nich typické. My sa v aprílovej challenge vyberieme opačným smerom a zameriame sa na ženy.  

 

Téma: Sila ženy

  

Zadanie

  • vytvorte ľubovoľný papierový projekt podľa zadania
  • použitte na ňom vašu obľúbenú AJ neobľúbenú farbu

 

Ako tému pojmete je na vás. Či už spravíte stránku o vás a kamarátkach či žene ku ktorej máte obdiv, alebo pohľadnicu, sme zvedavé na vaše prevedenia. 

  

Trochu z pravidiel:  Projekt musí byť nový, vytvorený pre túto challenge (teda žiadna fotka z času skoršieho ako bola vyhlásená súťaž), ale ak sa ním chcete pochváliť na blogu či fb skôr, pokojne tak urobte :) ) 

Nie je to nutnosť, ale pre zachovanie jednoty by bolo dobré, keby fotka mala na šírku aspoň 820 pix. Je to šírka na ktorú fotky upravujem.

  

Kam a do kedy: Fotku súťažného projektu posielajte na email info@scrapworld.sk do polnoci 30.0.2021 s predmetom CHALLENGE APRIL

 

Výhra:

 

Druhý, náhodne vyžrebovaný víťaz, získa 5% zľavu na nákup. 

   

Celoročná účasť: Aj tento rok platí, že špeciálny diplom a malé prekvapenie čaká na všetkých, ktorý sa počas roka zapoja do všetkých 12 zadaní. :)

 

Projekt pre inšpiráciu:

 

Pri zadaní som si ako na prvú spomenula na sadu od P13, Girl Gang. Ako inak, hneď som siahla najmä po papieri 07 s vystrihovačkami a tie som sa rozhodla použiť na malý A5 album. Lepenku som oblepila papierom Blessed beliver, narezala do vnútra papiere a všetko zviazala viazacím strojom. Napokon som dozdobila vystrihnutými obrázkami a malý rýchly album bol hotový. :)

 

A čo sa farieb týka, málo obľúbená je ružová, obľúbená zelená a teda dúfam, že tyrkysová spadá do zelenej, lebo je to večná debata, či je to modrá alebo zelená :D 

 

girlgang
 
girlgang
   
Majte krásne dni ♥
  
yka