Neviem ako váš tvorivý stôl, ale na mojom je neustále neporiadok. Včera som sa tak zadívala na všetky rozložené papiere, že už by bol aj čas upratať ich, alebo aspoň využiť nastrihané kusy na niečo pekné. Zrak mi padol na zvyšky z tvorenia exploding boxu z novej sady od Lexi Design a namiesto toho aby som ich dala do krabice, som ich rovno použila. 
 
  Je to nejaký čas čo som robila vysúvaciu pohľadnicu a ako som pátrala tu na blogu, nikdy som sem nedávala návod ako také prianie vzniká. 
pohladnica
 

  Takže dnes aj s pár fotkami ako také prianie vzniká, dúfam že môj nákres bude dosť čitateľný, lebo ja mám na tieto rôzne mechanické pohľadnice zošitok, kde si to z Pinterestu prekreslím, nech nabudúce nehľadám. :)

  
pohladnica
 
  Podľa nákresu som si narezala tieto štyri kusy. Tri sú z bieleho pevného papieru a jeden, rámikový, je vzorovaný. V mojom prípade ide o papier Beautiful moments 11
  
pohladnica
 
  Časť ktorá je na nákrese pomenovaná ako "vrch" si treba takto poohýbať. Ja som to robila na ryhovacej podložke, ale zvládnete to určite aj bez nej. 
   
pohladnica
 
Následne som si nalepila obojstrannou páskou rámik a prilepila vysúvací pásik - viď foto. 
  
pohladnica
  
  Dostala som takýto základ. 
  
pohladnica
 
  Na tejto časti a tiež na časti "spodok" som si vyrezala oblúčik, aby sa dal ľahko vyťahovací pás potiahnuť. 
  
pohladnica
 
  Tým je základ pohľadnice hotový a stačí ozdobiť. 
  
pohladnica
 
  Ja som na zdobenie použila vystrihnuté obrázky z Beutiful Moments 07. K tomu biela ružička a malé mini kvietočky.  Niekoľko perličiek, lepenkové srdiečko a bolo takmer hotovo. 
 
 
pohladnica
 
  Ako posledný som pridala text do vnútra, konkrétne pečiatka - veľa šťastia novomanželom
    
pohladnica
  
pohladnica
  
pohladnica
 
 Použitý materiál: 
 
pečiatka - veľa šťastia novomanželom
ryhovacia podložka
papier Beautiful moments 11
papier Beutiful Moments 07
biela ružička
mini kvietočky
obojstranná páska
ničič okrajov
   
 Majte krásne dni a ak sa pustíte podľa návodu do podobnej pohľadnice, určite sa pochváľte, napríklad v našej skupine na facebooku. :)
 
yka