Tak sa priznajte, koľko už máte hotových vianočných pohľadníc? Ja som si už po minulé roky všimla, že ich najviac urobím v tomto období, skôr ako sa Vianoce skutočne priblížia. V decembri už len občas nejaké dorobím, ak mi chýbajú pre kamarátky alebo rodinu. 
 
  Tie prvé tohtoročné vznikli hlavne kvôli novým slovenským pečiatkam. Hneď ako prišli som samozrejme pocítila potrebu ich vyskúšať a najlepšie s nejakými tohtoročnými vianočnými papiermi. Takže som siahla po papier papier Winter 07 a strihala. 
     
vianocna-pohladnica
 
   Na prvé prianie som využila craftový základ pohľadnice. Z rovnako kraftového papiera som si vystrihla  menší štvorec, prešla jeho kraje ničičom a následne využila moju obľúbenú embosovaciui kapsu - Nordic Holiday. Na ozdobenie som využila vystrihnuté motívy z papiera Winter 07, ktoré som podlepila penovou páskou. Doplnila som flitre a nápis Kúzelné Vianoce
 
vianocna-pohladnica
  
  Základ druhej pohľadnice tvoril kus "dreveného" papiera. Na ňu putovali ďalšie vystrihnuté obrázky, všetky podlepené pre 3D vzhľad. Posledný som horúcim embossingom pridávala nápis Veselé Vianoce a šťastný Nový rok
  
vianocna-pohladnica
 
vianocna-pohladnica
  
  Tretia pohľadnica je jedna z prvých veteránskych pre kamarátku, keďže pracuje pre časopis o takýchto starých autíčkach. Auto je zo sady Vintage Gentleman, podkladový papier z nejakých zbytkov. Doplnila som výrezy stále z rovnakého papiera a pár lepenkových vločiek. Napokon na prianie putoval nápis Kúzelné Vianoce.
  
vianocna-pohladnica
 
vianocna-pohladnica
 
  P13 sa neheclo peknou vianočnou sadou len tento rok, ale z minuloročnej sady mám veľmi rada svetríkový papier
vianocna-pohladnica
 
vianocna-pohladnica
   
Použitý materiál: 
 
obojstranný papier Winter 07
obojstranný papier - Christmas Treats 04
lepidlo Tacky Glue
sada papierov - Vintage Gentleman
lepenkový výrez - vločky 
pečiatka -  Kúzelné Vianoce
craftový základ pohľadnice + obálky
kraft A4 papier
ničič papieru
embosovacia kapsa - Nordic Holiday
penová páska
flitre 
pomôcky na horúci embossing
pečiatka - Veselé Vianoce a šťastný Nový rok
 
Majte krásne dni ♥
 
 
yka