Blížia sa Vianoce, čo asi nikomu nemusím pripomínať. Keď mi bola položená otázka, čo by som si priala pod stromček, popýtala som si nejaké knižky, pretože čítanie je jedna z najlepších foriem relaxu. Moja  malá knihovnička bola už ale celkom plná a tak som ju pred pár dňami trochu reorganizovala. A keď som už upratovala, trochu som sa prehrabala aj v rôznych tých krabičkách, ktoré počas roka neotváram a pomaly už ani neviem, čo v nich mám. 

 
   A tak nejako som sa dopracovala k hviezde, ktorú si ani nespomínam, ktoré Vianoce som ju kúpila. Bola taká obyčajná, pripravená na zavesenie, ale mne prišla akási holá. A keďže som mala na stole vo vzorkovni ešte rozložené zbytky vianočných materiálov, vzala som si ju tam a trochu ozdobila. 
 
 
vianocna-hviezda


  Chvíľu som premýšľala ako hviezdu pojať a ozdobiť. Tradične a vziať ju domov, alebo si ju nechať pre seba a ozdobiť polárnymi medveďmi. No...vyhrali medvede :) Na stole mi ležal ešte veľký kus papiera Arcitic Sweeties 04, na ktorom sú malé tučniačiky a malé medvede. Hviezda nie je samo o sebe veľká a tak tieto mini obrázky boli akurát. Niekoľko zvieratiek som si vystrihla. 

 
vianocna-hviezda
 
  Tavnou pištoľou som si na hviezdu prilepila gázu a na ňu už uložila tieto malé zvieratká. Spolu s lepenkovými výrezmy, ktoré predsa len všetkému dodajú na efekte. Ja som siahla po malých darčekoch
 
vianocna-hviezda
 
   Okrem zvieratiek som na hviezdu nalepila nápis Veselé Vianoce pod ktorý som rovnako nalepila bielu gázu. Zvyšok som dozdobila lepenkovými hviezdičkami  a väčšou vločkou, do ktorej stredu som umiestnila gombík. Všetky lepenkové výrezy som ešte pred lepením tupovačom  trochu zafarbila do hneda. 
 
  Ako posledné putovali na hviezdu biele vločky  a bolo hotovo. 
 
vianocna-hviezda
 
vianocna-hviezda
 
vianocna-hviezda
 
vianocna-hviezda
 
vianocna-hviezda
 
   Na vzorkovni sa mi povaľoval ešte malý bledý veniec. V čase keď som lepila sa u mňa zatavila kamarátka aby mi s niečím pomohla a tak som rovno jeden ozdobila rýchlo i jej. 
 
vianocna-hviezda
 
   Hviezda už visí  na vzorkovni a ja som rada, že i nejaké tie zbytky našli svoj domov na papierovo-nepapierovom projekte. 
 
 
Použitý materiál:
 
Lepenkový výrez - darčeky
obojstranný papier -  Arcitic Sweeties 04
lepenkový výrez - Veselé Vianoce
tupovač
lepenkový výrez - hviezdičky
gombík
raznica - vločka
papierový pás - arctic sweeties
roľničky
 
Majte krásne predvianočné dni. ♥
 
yka