“Keď o tom dokážeš snívať, dokážeš to aj uskutočniť.” 

 Enzo Ferrari

 

  ...a tak tu sedím a píšem tieto prvé slová. Je to už pár rokov dozadu, keď som ešte študovala, a hlavou mi chodili myšlienky „aké by to bolo super, mať obchodík s vecami na scrapbook“. Viac krát sme sa o tom rozprávali počas robenia školských projektov s mojou kamarátkou, tiež scrapbookovou dámou, snívali v podstate s otvorenými očami a ja som si raz položila sediac v práci otázku, čo mi v tom bráni? Okrem prekonania zóny komfortu a obáv čo ak toto, čo ak tamto.

 

   A tak je tu prvý deň fungovania scrapbookového internetového obchodu Scrapworld a ja Vás tu všetkých vítam.

 

keepdreaming
   

Obchodík od dnešného dňa funguje, ale možno ste si na prednej strane všimli pár vecí, ktoré ešte nie sú dokončené. Prvá z týchto vecí je Malá abeceda scrapbookingu, ktorá sa priebežne dopĺňať o rôzne výrazy, techniky, pomôcky...ktoré snáď pomôžu každému nadšencovi, ktorý sa chystá pustiť do prvého tvorenia, ale možno priblížia i niečo tým, ktorí už tvoria dhlšie. Ak by ste chceli prispieť nejakým opisom k hociktorému písmenku, pokojne napíšte do emailu (info@scrapworld.sk) a môžete sa tak spolupodieľať na malom slovníčku scrapbookingu a pomôcť tak ostatným.

 

   Druhá ešte nespustená vec na ktorej sa v týchto dňoch ešte pracuje, je galéria. Bude to miesto pre všetkých, ktorí si budú chcieť vystaviť svoje pohľadnice, albumy ale i tvorivé kútiky či čokoľvek iné do svojich albumov na svojom účte. Mať ich tam stále pekne po kope a zároveň môcť obzerať tvorbu ostatných šikovných tvorivých duší, napísať im komentár...

 

  Obzeranie fotiek materiálu či tvorby iných je zábavka na viac ako pár minút, ale asi nič nenahradí tú možnosť chytiť taký papier do ruky a vzdychnúť si „tento chcem“. Okrem internetového obchodu je pripravená preto i vzorkovňa, o ktorej všetky informácie nájdete priamo na stránke TU. Všetko už má svoje miesto, ale ešte nie je úplne tip top (rozumej nedokončená jedna časť steny a výzdoba musí chvíľu počkať) ale keby chcete prísť nakuknúť, ste vítaní. Či už ste z okolia alebo si len robíte výlet smer Bojnice na zámok alebo tak :)

 

vzorkovna

 

  Tu na blogu bude všetko, čo na správnom blogu  nesmie chýbať. Návody, inšpirácie, malé nakuknutie do zákulisia, predstavenie rôznych pomôcok, súťaže či novinky. A pár ďalších vecí, veď uvidíte. 

 

  Čo by ste asi mali vidieť a možno už i na eshope zahliadli, je niečo čo som si tak sama pre seba nazvala „na Slovensku po slovensky“. Okrem lepenkových výrezov od obľúbených značiek Scrapiniec a Wycinanka so slovenskými textami, sú v ponuke aj prvé archy nálepiek v našom rodnom jazyku. Priamo od nás zo Scrapworld. Je to začiatok v slovenských materiáloch, nejaké ďalšie sú už v štádiu práce a iné na pláne. 

 

  Ja mám dnes veľkú radosť a nech nie som sama, zajtra Vás na blogu čaká giveaway s balíčkom farebného materiálu, ktorý niekto z Vás môže získať. Tak nezabudnite nakuknúť. :)

 

  Prvý blogový príspevok som začala citátom o snoch a tak ho jedným milým citátom i zakončím. Autorom je Albert Einstein a ja Vám na základe neho prajem príjemné chvíľky hravej inteligencie. 

 

“Kreativita je inteligencia, ktorá sa zabáva.”