Kde si zapisujete recepty? Máte nejaký zošitok, alebo ste si vytvorili nejaký pekný scprabookový receptárik? Za seba musím povedať, že mám starý blok kde mám asi tak 5 receptov, pretože aj tak ak niečo idem robiť, zapnem youtube a idem podľa videa. Hlavne keď niečo robím prvý raz  je to neoceniteľný pomocník. 
 
  Napriek tomu si vždy hovorím, že nejaký receptár by nebol na zahodenie, hlavne keď existuje toľko krásnych papierov s jedlom. Jednou z posledných takýchto sád je Around the table od P13. Dnes mám pre vás inšpiráciu na jednoduchý receptárik práve z papierov z tejto sady.
 
receptár
 
  Ako základ som použila lepenku A5 a oblepila ju papierom Around the table 06. Využila som obe jeho strany, keďže som receptárik robila z oboch. Z papiera Around the table 04 som si vystrihla čierny ovál. Pôvodne má hnedý rámik, ale mne sa nehodil, tak som si ho podlepila bielym papierom a spravila vlastný. Na tabuľku som horúcim embossingom vytvorila nápis Recepty a všetko dozdobila obrázkami z papiera Around the table 03
 
receptár
 
Do vnútra som využila potlačené papiere
 
receptár
  
  Napokon som všetko zviazala za pomoci Cinchu a bolo hotovo. 
 
receptár
 
Použitý materiál: 
 
lepenka A5  
obojstranná páska
papier Around the table 06
papier Around the table 04
veci na horúci embossing
slovenská pečiatka Recepty 
papier  Around the table 03
potlačené papiere
Cinch
 
Majte krásny deň ♥
 
yka