Nikomu z vás asi nemusím hovoriť o tom, aký príjemný je pocit dostať ručne robenú pohľadnicu. Vlastne nemusí byť ani ručne robená, stačí papierová v schránke a nie sms poslaná  naraz xy adresátom. Mám doma takú krabičku, do ktorej si odkladám pohľadnice už hádam od základnej školy. Tie ručne robené mám pripnuté na nástenke na vzorkovni, tam je dokonca i taká grafická od kamarátky. Lebo aj to je tvorenie, len nie s nožničkami ale v programe :)
  
  Rovnako ako rada pohľadnicu dostanem, milujem aj ich tvorenie pre blízkych. Tento rok som ich spravila zatiaľ málo a keďže čas na posielanie tu už onedlho je, začala som to dobiehať. :) 
  Z tohtoročných vianočných sád som si zamilovala Winter Tales, aj keď som zatiaľ mala čas vystrihnúť len pár obrázkov. A keď už som ich vystrihla, samozrejme som ich chcela aj niekam nalepiť a trochu sa potešiť. 
 
  Vyrobila som si preto dve pohľadnice, ktoré poputujú kamarátkam s darčekmi. Začala som papierom Winter Tales 11, lebo ako som už veľa krát spomínala, strašne rada vystrihujem obrázky z papiera. Ako podklad som využila papier od inej značky, ostal mi totiž z predošlého tvorenia a nechcela som zase pridávať do krabice nejaké zvyšky, tak že to predsa využijem. Ide o papier Hello Santa Claus 03 , strana s malým stromčekmi je dokonalá! 
 
pohladnica
 
  Vystrihnuté motívy som podlepila 3D penovými štvorčekmi a trošku vrstvila. Pod obrázok som zasunula kúsky gázy, tiež môj obľúbený výrez vianočného snežítka a lepenkový výrez Wooden chips. Všetko som nalepila na trošku zmenšený stromčekový papier, ktorého okraje som prešla ničičom okrajov a ako posledný som pridala nápis Veselé Vianoce
 
pohladnica
 
pohladnica
 
pohladnica
 
  Pri druhej pohľadnici som postupovala rovnako i využila rovnaký materiál s rozdielom, že na nápis som využila horúci embossing. Biely prášok vždy krásne ukáže na kraft papieri, z ktorého som spravila i základ pre pohľadnicu. 
 
pohladnica
 
pohladnica
 
pohladnica
 
Použitý materiál:
  
obojstranný papier Winter Tales 11
pomôcky na horúci embossing
 kraft papier
 3D penové štvorčeky
šablóna vyrezávacia vianočného snežítka a
lepenkový výrez Wooden chips
 ničič okrajov
pečiatka Veselé Vianoce
obojstranný papier - Hello Santa Claus 03
 
Čo vy? Posielate pohľadnice svojim priateľom a rodine? Máte už všetky pohľadnice vyrobené? 
 
Majte krásne dni ♥
 
yka