Onedlho nastane čas posielať pohľadnice k Vianociam a ja som vyrobila tento rok až dve. Možno tri, ak zalovím v pamäti. Neposielam ich až tak veľa, takže nič nie je stratené, ale včera som si dala taký tréning na rýchlopriania.

 

   Už dávnejšie som chcela siahnuť po obľúbených medveďoch jednej kamarátky, konkrétne medvedíkoch Me to you a niečo z nich vytvoriť. Včera s pocitom malej časovej tiesne som si vybrala sadu výsekov Winter Wonderland, v pekných jemných farbách. 

 
 
metoyou
 

  S medvedíkmi a ešte týmito vrstvenými to bola moja premiéra a kto ich ešte neokúsil, je to veľmi prosté. Stačí vylúpnuť a lepiť podľa poradia, ktoré je pri každom obrázku označené číslom. 

 

metoyou
 
Jednotlivé vrstvy som tvorila kombináciou lepenia so 3D štvorčekmi a niektoré časti som lepila priamo na seba.  
 
metoyou
 
Prvého som skladala  medvedíka so šálom a váhala som, či tento obrázok nevyužiť na dve priania, nechať si vrstveného a ten základ zvlášť. 
 
metoyou
 
 Napokon predsa len zapadol tam kde mal :)
 
metoyou
 
metoyou
 
  Vytvoriť všetky štyri medvedíky mi zabralo len chvíľu. Medvede sú veľké akurát na priania a ja som tie svoje chcela jednoduché, nie moc vrstvené, keďže vrstvené sú práve obrázky medveďov. 
 
   Ako podklad pre všetky pohľadnice som použila drevenú stranu papiera North Pole 02. Kraje som poničila ničičom a prilepila ich na základ pre pohľadnice  obojstrannou páskou
 
   Na samotné ozdobovanie prianí som využila len máličko materiálu. Vytvorené medvedíky som doplnila slovenskými papierovými výsekmi Veselé Vianoce a lepenkovými stromčekmi. Pridala niekoľko vločiek a pár pohľadníc je hotových. 
 
 
metoyou
 
metoyou
 
metoyou
 
metoyou
 
metoyou
 
metoyou
 
metoyou
 
metoyou
 
metoyou
 
 
Použitý materiál:
 
papierové výseky Me to you - Winter Wonderland
obojstranný papier North Pole 02
ničič okrajov
základ pre pohľadnice
papierové slovenské výseky - Veselé Vianoce
obojstranná páska
lepidlo Tacky Glue
lepenkový výrez - stromčeky
3D lepiace štvorčeky
 
Pekný tvorivý víkend ♥