Už dávno som si chcela vytvoriť niečo, na čo by som si vedela v kuchyni rýchlo napísať čo mi chýba. Aj som vedela, že by to malo byť na chladničke, lebo tá je vždy po ruke, ale nevedela som vymyslieť ako to tam pripevním. A potom, jedného dňa, bum prišlo to - veď urob to ako magnetku. Máte to aj vy, že dlho neviete ak na to a potom z ničoho nič vás napadne „objavenie Ameriky“? :)

    

  Tak som teda vytvorila túto „magnetku“, na ktorú si môžem kedykoľvek napísať čo mi chýba, alebo len taký odkaz, aby sme stále neotvárali tú chladničku. :)

  

scrapworld
 
scrapworld
 
scrapworld
    

   Ako podklad som použila tvrdší kartón, aby to pekne držalo svoj tvar. Zo scrapbookového papiera, použila som TENTO krásny od LemonCraft som si vystrihla presne taký rozmer ako je základ. Nalepila som to lepidlom, a kým sa to schlo tak som si vytvorila ďalšie dozdobenie. Keď to riadne zaschlo, okraje som pomocou podušky Distress Oxidetupovača jemne zafarbila.

 

  Z toho istého papiera som si vystrihla pás a použila som výsekovú raznicu po oboch okrajoch. Tiež som to prilepila. Opäť z toho istého papiera som vyrobila „stojan“ na ceruzku a na ňom som tiež pre okrasu použila ten istý vzor výsekovej raznice-  A jednoducho som to dozdobila kvietkami a nápisom notes. Vy si to môžete zjednodušiť a použiť lepenkový výrez Notes alebo tento, alebo aj čokoľvek iné čo sa vám páči.

   

  A aby bolo možné aj niekde písať, prilepila som tam klasické „lepiace“ kancelárske papiere.

   

  No a teda, aby to aj na tej chladničke držalo, na zadnú stranu som prilepila magnetický pás, ktorý som si nastrihala na potrebnú veľkosť podkladu.

  TIP: pri lepení som použila obojstrannú lepiacu pásku ale aj klasické lepidlo....nech to teda riadne drží :)

 

Použitý materiál: 

 

   Magnetický pás 20x30,5cm

Sada papierov - Grow old with me 30,5x30,5cm

Výseková raznica

Tacky Glue - PVA lepidlo

Silná obojstranná páska

Kvety

Písmená,Notes,

Poduška Distress Oxide - vintage photo

Tupovač

   

zuzka