Dnes som si pre vás milé tvorilky pripravila takúto kvetinovú pohľadnicu z nádherného papiera od Piatek13. Vytvoriť si takúto pohľadnicu vôbec nie je ťažké, treba len vrstviť a kto pozná moju tvorbu vie, že veľmi rada vrstvím :)

  

   Základ pohľadnice mám o rozmere 10x21 cm. Na ten vystrihnete z akéhokoľvek papiera základnú vrstvu o rozmere 9,5x20,5 cm. Ten som na základ prilepila obojstrannou lepiacou páskou. Potom si odstrihnete ďalší papier s iným vzorom asi tak do polovičky pohľadnice a spodnú časť odtrhnite rukou, úplne na hulváta :) aby tam bolo vidieť tenký pásik bielej farby z papiera.

 

  Túto časť papiera som nalepila klasickým „tekutým“ lepidlom, pre prípad, aby som vedela s daným kúskom pohybovať a nastaviť ho tak, aby mi to sedelo. Ak to nalepíte s obojstrannou páskou, a nebude to dobré, už to nedáte dole tak, aby sa vám spodný papier nepoškodil. Potom stačí vziať nožnice a vystrihnúť kvietky z tohto nádherného papiera s názvom Obojstranný papier - Summer 07.

 

  A aby to bolo pekne vrstvené, pod každý kvietok treba nalepiť 3D penovú pásku. A potom to už stačí len navrstviť  a zlepiť dokopy.

 

  Čo poviete, skúsite?

 
pohladnica
 
pohladnica
  
pohladnica
  
  
pohladnica
   

Použitý materiál:

Obojstranný papier - Summer 07

3D penová páska

Obojstranná lepiaca páska

Glue - PVA lepidlo

   

zuzka