Chaty sa spájajú s rôznymi, veľmi často vtipnými príhodami. Nedávno som preto vyrábala na jednu malú "knihu hostí", kde bude možné zanechať spomienku na svoj pobyt aj takto na papieri. :) 
  Dnes som sa s vami rozhodla podeliť o malú inšpiráciu, možno poznáte niekoho kto chatu vlastní alebo sami na nejakú pravidelne chodíte. Ja počas bežného roka chodievam na dve, jednu rodinnú a druhú s kamarátkami, aj keď momentálne všetci vieme ako to so stretávaním je a ostáva skôr Skype. :)
 
  Ako základ som použila lepenku a tú som oblepila za pomoci obojstrannej pásky papierom s drevom - Mountain air tree trunks. Do vnútra som narezala čistý papier na písanie a všetko som zviazala viazacím strojom.. Keďže na chate prejde takáto kniha hostí rukami kopy ľudí, rohy som "poistila" kovovými rožkami a potom sa pustila do zdobenia. Využila som rámik, ktorý som podlepila 3D páskou a do jeho vnútra som nalepila lepenkové výrezy stromčekov a chaty.   Posledné som dolepila lepenkové hviezdy a šípku s nadpisom a bolo hotovo. 
  
kniha-hosti
  
kniha-hosti
  
Zvyknete na podobných miestach využívať knihy hostí a niečo do nich napísať? :)
 
Použitý materiál:
 
lepenka
 obojstranná páska
obojstranný papier - Mountain air tree trunks
viazací stroj
kovové rohy
3D páska
lepenkové výrezy stromčekov a chaty
lepenkové hviezdy
 
Majte krásny deň ♥
  
yka