Neviem či to vnímate rovnako, možno sa to zdá len mne, ale s bábätkami akoby sa vrece roztrhlo. Minimálne okolo mňa. Dnešná inšpirácia preto nebude v jesennom ani predvianočnom duchu, ale práve v tom detskom.

 

   Pripravila som si pre Vás tri pohľadnice v jemných baby odtieňoch, kde hlavnú úlohu hrajú medvedíky z kolekcie Forever Friends. Dievčatá majú prednosť a tak i pohľadnica ako prvá vznikla pre malé dievčatko v jemnej ružovej farbe. Ako základ som použila zbytok starej ružovej štvrtky, na ktorú som prilepila vyrezaný kruh. Aj keď medvedíky zo sady New Arrival sú nálepkami, ja som sa rozhodla podlepiť ich 3D obojstrannou páskou, aby bola pohľadnica viac vystúpená. Na vyrezávacom stroji som si vyrezala malú čipku, prestrihla ju na dva kusy a použila ju na dozdobenie pohľadnice. Nemohla chýbať moja obľúbená ozdoba – brads, ružová svorka, kvietok a pár výrezov či flitre. Na záver som ešte využila slovenské nálepky a dolepila text najkrajšia. 

 

baby1
 
baby2
 
baby3
 
   Na rad prišli aj chlapčenské farby. Tentoraz som si vystrihla dva štvorce zo zbytkov papiera, otrhala kraje pomôckou trhača papiera a medvedíka rovnako ako pri prvej pohľadnici podlepila  3D obojstrannou páskou. Do dolnej časti som umiestnila lepenkový výrez, opäť doplnila tentoraz modrou svorkou, kvietkami, gombíkmi a malými nálepkami, ktoré sú súčasťou nálepiek  New Arrival.
 
baby4
 
baby5
 
baby6
 
 

   Keď som začínala robiť posledné prianie, nevedela som či bude dievčenské alebo chlapčenské. Časť základu pohľadnice som nechala prejsť embosovacou kapsou, ktorá vytvorila pekné pozadie na ktoré už nebolo potrebné umiestniť nijaký papier. Do stredu pohľadnice som umiestnila lepenkový rámik, ktorý som nakoniec dozdobila v ružových odtieňoch zo zvyškov materiálu, ktorý ostal z výroby prvej pohľadnice. 

 

baby5
 
baby6
 
Aj vy tvoríte v tomto období nejaké detské pohľadnice, alebo ste sa už nechali strhnúť Vianocami? :)
 
Prajem krásny piatok a príjemné tvorenie.