Celkom dlho som váhala čo bude mojou inšpiráciou na tento článok. Najprv som nechcela tvorit podľa aktuálnej challenge, ale nakoniec som si povedala že prečo nie, veď vytvoriť projekt kde bude päť výsekov bude hračka. Cieľ bol jasný: vytvorím obal na denník . No ale vybrať päť výsekov a zladiť ich aby to aj nejak vyzeralo až taká hračka nebola. Chcela som vytvoriť niečo súmerné a to sa mi vôbec nedarilo. Samé pekné výseky, ale nejak mi nič nechcelo zapasovať. Nakoniec som aj zaváhala že zmením tému :) Ale nevzdala som to. Takže  hor sa na denník. Základný obal som vytvorila  z hnedého baliaceho papiera.
  
dennik
  
  Na prednú stranu som nalepila papier zo sady Botanical notes.
  
dennik
  
   No a sme pri základnej téme : výseky. Ja som zvolila lepenkové výrezy Park Avenue, rámik,  šípky a ďalšie. Použila som dva citáty z obojstranného papiera Photo Archive Moments of Life.
  
dennik
 
  V základnom stave mi prišli  trochu surové tak som ich prifarbila mojimi obľúbenými práškami od Lindy’s.
 
dennik
 
  S aranžovaním výsekov sa dá tiež vyhrať takže mi chvíľu trvalo kým som našla výslednú podobu. Prekladala som výseky, kombinovala ich, menila text...zase prekladala.... výslednú podobu som si pre istotu odfotila aby som sa nepomýlila pri lepení :D
 
dennik
 
  Na záver som ešte pridala trochu frkancov hnedej farby, neviem prečo ale zakaždým to trochu oživí dielo.
 
dennik
  
   Tento výtvor slúži ako obal na denník, ale kľudne si takto môžete vyrobiť obal na knihu. Hlavne keď je pôvodný obal poškodený alebo aj chýba.  Fantázii sa medze nekladú a vy máte krásny kúsok doma. Alebo krásny darček pre niekoho iného.
 
 
Použitý materiál:
 
sada papierov - Botanical notes
lepenkové výrez - rámiky  Park Avenue a rámik 01
baliaci papier
prášky Lindy´s Stamp
lepidlo tacky glue
 
Prajem Vám ešte krásny zvyšok augusta, užite ešte chvíle voľna a teplé dni. 
   
anit