Neter bude čoskoro oslavovať narodeniny tak som sa rozhodla, že jej darček dám do originálnej darčekovej tašky. Obchody ponúkajú kopec krásnych tašiek, ale prečo si nevyrobiť originál keď sme kreatívne duše. 
 
  V skrini mám odložených zopár klasických papierových tašiek. Je mi ich ľúto vyhodiť pretože sú univerzálne a môžu sa ešte znovu použiť. Pre dnešný výtvor som použila takúto papierovú tašku:
 
taska
 
   Použiť môžete kľudne hocijakú, akú máte poruke. Či už na nej máte nápis, alebo nejaký motív. Nie je to problém, pretože ho môžete pretrieť farbou. Ja som motív nemala, no i tak som si časť tašky zafarbila bielou farbou a naniesla na ňu vzor štruktúrovacou pastou  cez šablónu.
 
taska
 
  V ďalšom kroku som použila farebný sprej od Lindy’s spray gang. Tieto spreje sú super a dajú sa použiť asi na všetko :)  Ak by ste mali záujem o nejaký odtieň, stačí len napísať Ivke a ona Vám ich rada zoženie. Je to zlatá duša. 
 
   Ja som použila Starburst Sprays odtieň Dark Chocolate Truffle.
 
taska
 
   Farba dala pekne vyniknúť aj štruktúre. Tento odtieň má v sebe metalické čiastočky, ktoré sa krásne lesknú na svetle.
 
   
   Najprv som zvažovala, že ako ústredný motív použijem nejaké zvieratká, ale potom som našla tento obrázok. Už dávnejšie som dostala od jednej kreatívnej duše ručne zdobený zápisník. Zápisník je už nepoužiteľný a mne bolo ľúto vyhodiť taký milý obrázok. Teraz mi poslúžil. Pod obrázok som nalepila prírodnú trstinu.
 
 
taska
 
  Mne sa veľmi páčia projekty, kde je veľa hnedej farby, nemôžem si pomôcť. Ale keďže taška je určená pre malú slečnu, tak to chcelo trochu živých farieb. Vybrala som si svetlofialový kvietok. Mám ho aj v ružovej farbe.... tak som prikladala raz ružový raz fialový... nakoniec vyhral fialový :) Plus pár lepenkových výrezov.
 
 
taska
 
   Skúšala som tam dať ešte aj vtáčika, hniezdo s vajíčkami a neviem čo všetko ešte, ale nakoniec to vyhrali zelené vetvičky z výsekov  So Spring, Nr 608 a srdiečko zo serie  Stansvel nr.425Pôvodný motýľ mi prišiel trochu nevýrazný tak som ho nahradila dvomi inými tiež zo série  Stansvel nr.425
 
taska
 
  A je hotová taška. Už len vložiť darčeky a hor sa na oslavu.
 
taska
 
   Takto si môžete vytvoriť rôzne zaujímavé darčekové tašky...či už použijete len farby, len obrázky alebo hoci len zopár kvietkov...vznikne vám originálny kúsok aký nemá nikto. 
 
Použitý materiál:
 
papierové výseky - So Spring, Nr 608
papierové výseky - Stansvel nr.425
 spreje od Lindy’s spray gang
 
Prajem vám krásne tvorivé dni v mesiaci ktorý má štyri pondelky, utorky, stredy, štvrtky, piatky, soboty a aj nedele.
 
 
anit