Najnovšia, júnová, challenge  nesie tému „Priateľstvo“. Našťastie to mohlo byť aj priateľstvo medzi deťmi, lebo inak by som bola stratená. Moje baby (Olívia a Lea) sú totiž úplne najlepšie kamarátky. Asi to bude z veľkej časti preto, lebo iné kamarátky ešte nemajú, ale nevadí. :) Občas sa síce pobijú, kričia po sebe, ale potom sa objímajú, pusa sem, pusa tam a prosto sa hrozne hrozne ľúbia. Olívia stále Leu objíma a vraví jej: Jooj Jeja (Lea), Jeja...ty moja bečurka. Alebo...Joooj Jeja, Jeja, ja ťa tak ľúbim. Ty moja bečurka. Doteraz sme neprišli na to, čo znamená "bečurka", ale veľmi sa mi to slovo páči, tak som sa rozhodla, že toto bude stránka "O tom, ako Oja (Olívia) ľúbi svoju Bečurku". 
 
 
   Na svoju stránku som si vybrala fotku, kde sedia baby v izbičke, okolo nich je rozhádzané asi všetko lego, ktoré doma máme (a ktoré sa v tom čase nachádzalo v izbičke a nie niekde tajne v kúpeľni, aby som na neho večer v tme stúpila...).


   Základ, ako inak, biela štruktúrovaná 30x30, na ktorú som nalepila hrubší pás papiera so slovami o sestrách. Keďže fotka sama o sebe je šialene mnohofarebná, mala som trochu dilemu, či zvyšok stránky spravím nejaký jemnejší alebo sa ju pokúsim spraviť tiež takú farebnú. Nakoniec vyhrala druhá možnosť a ja som sa rozhodla, že ju spravím tak trochu ako detskú izbu. Priznám sa, opäť som použila ozdoby, ktoré sa mi síce vždy páčili, ale nevedela som si predstaviť, ako ich ja použijem. Možno práve pre tú farebnosť. 
 
   Potom som už len navrstvila pár odrezkov pod fotku, vystrihla pár vlajočiek, na 2 miesta šla gáza, lepenkové výrezy, tie nesmú chýbať a samozrejme bodky a enamelky  a moja nová vášeň, mini mini pom pom guličky. Najviac ma potrápil nápis. Moje písmo nie je práve najkrajšie, ale všetky abecedy, ktoré mám, sú príliš veľké na celý ten text. Aj keď je to len pár krátkych slov, bolo by to tam príliš veľké.
 
  A takto napokon vyzerá stránka ""O tom, ako Oja (Olívia) ľúbi svoju Bečurku" ?
 
 
jun-bells
 
jun-bells
 
jun-bells
 
 Použitý materiál:
 
štruktúrovaný papier biely
lepenkový výrez - hviezdy
abeceda
gáza
enamel 
ozdoby - maroccan blue
lepidlo
 
challengeinspiracia