Rada by som Vám dnes predstavila tvorivú posilu, ktorú od dnešného dňa budete vídať na blogu. Jej meno je Janka, stretávať s ňou sa budete pod menom Bells a tvorí predovšetkým prekrásne farebné layouty plné enamel bodiek a pastelových farieb. Trošku som ju vyspovedala, takže nech sa páči, zoznámte sa :)
 
Bells
 
 
Kto som, čo som?
 
  Som Jana (Bells), mamka 2 báb (Olívia 4 a Lea 2 roky) na materskej, mám eshop s potrebami na pečenie a rozbieham s kamarátkou tvorbu detských osláv na želanie :) Strašne veľa píšem :D 
 
Dostala som sa k scrapbooku...
 
...fuuu to už vážne netuším. Niekedy v roku 2012, keď som riešila, ako bude vyzerať náš svadobný album, som sa k tomu nejak cez google dostala. Vtedy bol jediný scrap obchod, ktorý som poznala scrapbook.com a objednala som si stadiaľ cez sesternicu v Amerike. Kúpila som si úplne taký vintage materiál (zatiaľ mám hotový 1/3 svadobných albumov a vážne neviem kedy sa k tomu dostanem, lebo už nie som spokojná ani s tým prvým...), ktorý teraz vážne neviem použiť:)
 
Keď zrovna nelepím, tak...

  Tak sa hrám s Olíviou a Leou, čítame si knihy alebo riešim firmu, vymýšľam témy detských osláv, pozerám filmy a seriály, hrám hru na PC :)
 
Najobľúbenejšie scrapbook pomôcky/ozdoby?
 
  Nooo tak toto je asi najjednoduchšia otázka. Biely štruktúrovaný papier, enamelky, lepenkové výrezy a neviem, či sa rátajú aj farby, ale jednoznačne pastelové :)
 
 
Čo na mojich stránkach nikto nenájde?

  Hm...asi nič vintage, oranžovú a hnedú farbu. Tie farby aj keby som chcela použiť, tak ich doma fakt nemám :D
 
 
Najčastejšie tvorím...

   V noci. Keď baby spia a ja mám kľud. S vínom. 12X12 stránky.
 
Zo svojich výtvorov som najviac nadšená z...  


   Hm...mám viac takých stránok. Vlastne...ja som najviac nadšená z každej mojej stránky (ok, nie z každej :D ) na chvíľu. Zvyčajne už po pár minútach po dokončení stránky na nej vidím veľa detailov, ktoré by som spravila inak. Ale v podstate je moja obľúbená stránka každá, na ktorej je Olívia alebo Lea...a keďže ja mám na stránkach len tie moje 2 malé potvorky, tak je moja najobľúbenejšia asi každá :D
   Úplne najradšej mám ale také, kde je nejaký detail, buď v podobe ozdoby alebo textu, ktorý presne odkazuje na ten moment, ktorý je na fotke alebo sa spája so správaním, alebo s tým, čo zvyknú baby hovoriť. Také stránky mám najradšej.

Nejaký scrapbookový sen?

   Fuuu, tak nad takou otázkou som nerozmýšľala ešte. Teda...chcem mať svoj scrap kútik (s normálnym oknom pred stolíkom a nie s lampou za chrbtom – trochu nepraktické, keďže tvorím hlavne večer ), s bielym nábytkom a mentolovým stolíkom, s obrovskou kopou pastelových papierov a doplnkov...neviem, či sa to dá považovať za scrapbookový sen, ale tak snáď áno :D
 
 
 
Bells
 
Bells
 
Bells
 
Bells
 
 
 Neviem ako Vy, ale ja už sa teraz teším na jej inšpirácie plné farieb. Jednu takú môžete čakať už zajtra tu na blogu a prezradím, že vyjadrenie, že ľúbi enamelky vôbec nie je prehnané. Na inšpirácii k aktuálnej challenge je ich...no veľa! Presné číslo Vám prezradí ona už zajtra. Ale ak by ste chceli hádať, pokojne môžete v komentári, rovnako ako ju privítať :)
 
 
Krásnu  nedeľu ♥