Témou októbrovej ATC výmeny sú puzzle. Niekto ich rád skladá, pretože výsledný obrázok určite pohladí dušu, ale samozrejme aj oči. Ja som so skladaním puzzlí neni kamarát. Nikdy mi to nešlo, nemala som na to nervy. :) Takže ja používam puzzle na tvorbu. :)  Ako ste na tom vy?

  

Teraz už viete tak, poďte tvoriť. Teším sa na vašu krásnu tvorbu.

  

Upustite svoju uzdu fantázie a poďte sa zapojiť do ATC výmeny na www.scrapworld.sk.

  

Téma augustovej ATC výmeny: PUZZLE

 
atc
 

Moja inšpirácia k tejto téme:

  
atc
 

Pár pravidiel:

  

  Svoje práce môžete vkladať na FB profil, kde bude na to vytvorený konkrétny album – s názvom aktuálnej ATC výmeny. Alebo mi môžete vaše fotografie posielať na zuzka.cedulova@gmail.com a ja vaše fotografie do daného albumu nahrám.

  

  Októbrová ATC bude otvorená do 31. októbra 2020. Následne v najbližších nasledujúcich dňoch vytvoríme páry, ktoré budú zverejnené tu v článku. Informácia o tom, že páry sú na svete sa dozviete aj cez FB profil. 

  

  A ako je zvykom, ak sa chcete zapojiť do výmeny, napíšte prosím komentár k tomuto článkupočtom kartičiek, ktoré chcete vymeniť (nezarátavajte do celkového počtu kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba).

  

 Pre uľahčenie komunikácie medzi jednotlivými pármi odporúčame vložiť za komentár aj mailovú adresu. Následne sa vytvoria výmenné páry, ktoré sa navzájom oslovia pomocou e-mailu, aby si vedeli vymeniť adresy.

   

Výmenné dvojice 

            

  V nasledujúcom zozname nájdete vytvorené výmenné páry. V komentároch nižšie nájdete emaily, cez ktoré sa môžete kontaktovať so svojimi tvorivými parťáčkami a vymeniť si adresy. 

 
Ania Smiatek Ľuba 
Lucia LuluBee Naďa
Viera Gáborová Ania Smiatek
Viera Gáborová Ľuba 
 
 
zuzka