Čo vám napadne, keď sa povie „krídla“? Ja hneď vidím krídla anjelov. Možno vy vidíte iné krídla, napríklad motýlie, krídla vážky, ale imaginárne kríkla môže mať všetko. Ukážte tie vaše krídla, tešíme sa na ne.

  

  Upustite svoju uzdu fantázie a poďte sa zapojiť do ATC výmeny na www.scrapworld.sk.

  

Téma marcovej ATC výmeny: Krídla/Wings

  

atc

 

Moja inšpirácia k tejto téme:

 
atc
  

Pár pravidiel:

  

Svoje práce môžete vkladať na FB profil stránky , kde bude na to vytvorený konkrétny album – s názvom aktuálnej ATC výmeny. Alebo mi môžete vaše fotografie posielať na zuzka.cedulova@gmail.com a ja vaše fotografie do daného albumu nahrám.

  

Marcová ATC bude otvorená do 31. marca 2020. Následne v najbližších nasledujúcich dňoch vytvoríme páry, ktoré budú zverejnené tu v článku. Informácia o tom, že páry sú na svete sa dozviete aj cez FB profil.

  

A ako je zvykom, ak sa chcete zapojiť do výmeny, napíšte prosím komentár k tomuto článkupočtom kartičiek, ktoré chcete vymeniť (nezarátavajte do celkového počtu kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba).

  

Pre uľahčenie komunikácie medzi jednotlivými pármi odporúčame vložiť za komentár aj mailovú adresu.

  

Následne sa vytvoria výmenné páry, ktoré sa navzájom oslovia pomocou e-mailu, aby si vedeli vymeniť adresy.

-----------------------------------------------------------------------------------

      

Výmenné dvojice 

      

  V nasledujúcom zozname nájdete vytvorené výmenné páry. V komentároch nižšie nájdete emaily, cez ktoré sa môžete kontaktovať so svojimi tvorivými parťáčkami a vymeniť si adresy. 

  

MooMika Card Gibonik
Etoile Naďa
Etoile MooMika Card
Viera Gáborová Ľubica
Naďa Ľubica
Katarína J. Viera Gáborová

 

Špeci info: Všetci vieme, aká je teraz situácia s vírusom a tak je tu taký návrh, pošlite si kartičky iba obyčajne, aby ste nemuseli chodiť na poštu a zbytočne sa nevystavovali väčšiemu riziku než treba :) Prípadne si ich pošlite neskôr keď sa situácia trošku upokojí. Samozrejme sú to len návrhy a je to na vás ako sa dohodnete, hlavne nech ste zdravé :) 

   

zuzka