V ďalšej téme ATC výmeny na www.scrapworld.sk si pospíme...:) Ale nie, žartujem! Len sa ponoríme do alfa hladiny a vytvoríme si krásne spinkaciu kartičku.  Snívate? Pamätáte si tie sny? Podeľte sa s nimi :) . Niekedy sú sny veľmi desivé, poznáte ten pocit, keď chcete utekať a nedá sa, stojíte na jednom mieste a srdce máte vyskočené z hrudi von....Alebo padáte... To sú tie hrozné sny...ale tie sladké, juuuj to sú také ňuňu. Spánok ako vo vatičke ...

  

Téma májovej ATC výmeny: Sladké sny

 
atc

  

Môžete sa inšpirovať kartičkami, ktoré sme s Anit vytvorili,  alebo moodboardom.

  

Zuzana:

 
atc
 
Anit:
 
atc
 

Pár pravidiel:

  

  Svoje práce môžete vkladať na FB profil , kde bude na to vytvorený konkrétny album – s názvom aktuálnej ATC výmeny. Alebo mi môžete vaše fotografie posielať na zuzka.cedulova@gmail.com a ja vaše fotografie do daného albumu nahrám.

  

  Májová ATC bude otvorená do 31. mája 2019. Následne v najbližších nasledujúcich dňoch vytvoríme páry, ktoré budú zverejnené tu v článku. Informácia o tom, že páry sú na svete sa dozviete aj cez FB profil scrapworld.sk

  

  A ako je zvykom, ak sa chcete zapojiť do výmeny, napíšte prosím komentár k tomuto článkupočtom kartičiek, ktoré chcete vymeniť (nezarátavajte do celkového počtu kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba).

  

  Pre uľahčenie komunikácie medzi jednotlivými pármi odporúčame vložiť za komentár aj mailovú adresu.

  

  Následne sa vytvoria výmenné páry, ktoré sa navzájom oslovia pomocou e-mailu, aby si vedeli vymeniť adresy.

........................................................................

 

Výmenné dvojice 

 

  V nasledujúcom zozname nájdete vytvorené výmenné páry. V komentároch nižšie nájdete emaily, cez ktoré sa môžete kontaktovať so svojimi tvorivými parťáčkami a vymeniť si adresy. 

 

Deniska Balážová Anita
Ľubica Michalikova Anita
Ľubica Michalikova Deniska Balážová
Viera Gáborová Naďa
Zuzana C Naďa
Maria Vallova Viera Gáborová

 

Krásne dni. Aj sny :)

 

zuzka