Veľmi rada čítam, milujem knihy, ich vôňu - veď milujem papier, s ktorým veľmi rada tvorím :) Už od základnej školy som začala chodiť do knižnice a pamätám si moje prvé knižky, ktoré som doslova hltala,  boli to Traja pátrači. Ach ako som sa pri nich bála :D

 

  Potom prišla Anna zo Zeleného domu, ako som plakávala pri každom príbehu. A nakoniec, moja veľká láska k detektívnym záhadám, hlavný hrdina Agathy Christie Hercule Poirot. Pár knižiek vo svojej knižnici mám a keď nie je čo iné čítať, vždy sa k ním rada vrátim.

   

  Je veľa kníh, ktoré mám rada,  nemôžem zabudnúť na Harryho Pottera, Kapitán Marek Wolf, hlavný hrdina od Františka Kozmona...knižky z obdobia starovekého Egypta....mohla by som ich teraz vymenovať stovky, ale kto by to čítal. :)

   

   A preto som májovú ATC urobila ako knižku, aby sa mi tam zmestili všetky moje milé postavy.

  

Téma májovej ATC je: Knižný hrdina/Book character

   

Upustite svoju uzdu fantázie a poďte sa zapojiť do ATC výmeny na www.scrapworld.sk.

  

atcvymena
 

Moja inšpirácia k tejto téme:

 

 
atcvymena
  
atcvymena
  
atcvymena
 
atcvymena
 

Pár pravidiel:

   

Svoje práce môžete vkladať na FB profil stránky scrapworld.sk, kde bude na to vytvorený konkrétny album – s názvom aktuálnej ATC výmeny. Alebo mi môžete vaše fotografie posielať na zuzka.cedulova@gmail.com a ja vaše fotografie do daného albumu nahrám.

 

Májová ATC bude otvorená do 31.mája 2021. Následne v najbližších nasledujúcich dňoch vytvoríme páry, ktoré budú zverejnené tu v článku. Informácia o tom, že páry sú na svete sa dozviete aj cez FB profil. 

   

A ako je zvykom, ak sa chcete zapojiť do výmeny, napíšte prosím komentár k tomuto článkupočtom kartičiek, ktoré chcete vymeniť (nezarátavajte do celkového počtu kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba).

   

Pre uľahčenie komunikácie medzi jednotlivými pármi odporúčame vložiť za komentár aj mailovú adresu.

   

Následne sa vytvoria výmenné páry, ktoré sa navzájom oslovia pomocou e-mailu, aby si vedeli vymeniť adresy.

 

---------------------------------------

  

Výmenné dvojice 

                  

  V nasledujúcom zozname nájdete vytvorené výmenné páry. V komentároch nižšie nájdete emaily, cez ktoré sa môžete kontaktovať so svojimi tvorivými parťáčkami a vymeniť si adresy. 

   

Karina Gibonik Ľuba
Naďa Ľuba
Naďa Karina Gibonik
Jarmila Stašáková Ania 
Viera Gáborová Ania
Viera Gáborová Jarmila Stašáková

 

  
zuzka