Tohtomesačné zadanie ATC je “Mágia a kúzla”. Súhlasím so Zuzkou že je niečo medzi nebom a zemou a že občas sa stane niečo čo si niekedy nevieme vysvetliť. Mne sa častokrát stáva že si z ničoho nič spomeniem na osobu ktorú som už dávno nevidela a v zápätí sa tá osoba objaví.  Možno je to čisto len náhoda a možno tá osoba má nejaké vyžarovanie ktoré moje podvedomie zachytí. Ktovie. Ale mne je bližšia verzia s tou mágiou.  Každý deň sme obklopený mágiou ktorú niekto mágiou ani nenazýva ale ako by ste nazvali ten moment keď vás milujúca osoba chytí za ruku, niekto sa na vás bez dôvodu usmeje alebo si len vychutnávate ten magický moment keď pijete kávu? Veď už to má v názve : “magický moment” :-)
  Zuzka ladila svoje kartičky do Bielej mágie no zároveň si položila otázku či niekto vytvorí kartičku s čiernou mágiou. Čierna mágia sa spája skôr so zlými vecami a ja nechcem nikomu zle ale zároveň som zobrala Zuzkinu otázku ako výzvu. Vytvorila som kartičky na tému Biela mágia ale v tmavých farbách. Taký kompromis. 
 
  Kartičky som nechcela tvorit vyslovene v čiernej farbe a preto som zvolila základ v tmavomodrej farbe. 
  
atc
 
Ako hlavný motív som použila obrázok sovy. Harry Potter mal tiež sovu tak mi to prišlo ako dobrý symbol :-)
 
atc
 
Na jednu stranu som nalepila nálepku s geometrickým vzorom ktorá mi príde ako nejaký magický znak a celkovo sa mi hodila k celej téme. 
 
atc
  
  Magické rituály sa väčšinou vykonávajú počas splnu a preto tento symbol nemôže chýbať. Použila som nálepku z kolekcie New Moon- Stickers 03.  Do štyroch rohov som nalepila malé kovové cvoky. Skúšala som viac veľkostí a tvarov ale nakoniec sa mi tieto hodili najviac. Nápis “magical time” je nálepka z kolekcie New Moon- Stickers 01
 
 
atc
 
  Na niektoré miesta som aplikovala trochu tekutého lepidla a nasypala čierne trblietky. To je tak akurát jediná spojitosť s čiernou mágiou. Veľmi sa mi páčia malé kovové kľúčiky a rada ich používam lebo sa hodia na veľa projektov. Jeden nemôže chýbať ani tu. 
 
atc
 
V poslednom kroku som použila zlatú farbu na tupovanie okrajov a kľúčika a môj obľúbený sprej Lindy’s Moon Shadow Mist-Buccaneer Bay Blue.
 
atc
 
atc
 
  Magické kartičky sú hotové. 
  
Použitý materiál:
 
tekuté lepidlo
 
 
  Dúfam že ste aj vy dnes zažili svoj kúsok mágie ktorý vás aspoň trochu potešil a šírite dobrú mágiu ďalej. Veď úsmev nestojí nič a niekomu prinesie trochu mágie do dňa.
 
Prajem Vám krásny prechod do júna a veľa pekných dní. 
 
 
anit