V ďalšej téme ATC výmeny na www.scrapworld.sk sa pekne zohrejme vychádzajúcim slniečkom. Pretože máj bol tento rok upršaný, cítime, že nám to slniečko už naozaj chýba.

  

   Žltá farba je farba slnka a svetla. Preto pôsobí pozitívne a teplo. Viem si živo predstaviť ako sedím na pláži, okolo mňa palmy, more šuchoce, vlny sa na brehu pláže priplazia a miznú, aby sa vedeli opäť vrátiť a ja sedím a počúvam všetko toto šuchotanie okolo seba....

  

  To sú moje predstavy...aké sú tie vaše? Ste tiež pri mori? Alebo radšej na horách? A zo zatajeným dychom čakáte kedy vykukne slnko spoza hôr?

  

Tešíme sa na vašu tvorbu.

  

Téma jún ATC výmeny: Východ slnka

 
atc
   

  Môžete sa inšpirovať kartičkou alebo moodboardom.

  

Zuzana:

 

atc
 
Anit:
  
atc
 

Pár pravidiel:

  

  Svoje práce môžete vkladať na FB profil, kde bude na to vytvorený konkrétny album – s názvom aktuálnej ATC výmeny. Alebo mi môžete vaše fotografie posielať na zuzka.cedulova@gmail.com a ja vaše fotografie do daného albumu nahrám.

  

  ATC bude otvorená do 30. júna 2019. Následne v najbližších nasledujúcich dňoch vytvoríme páry, ktoré budú zverejnené tu v článku. Informácia o tom, že páry sú na svete sa dozviete aj cez FB profil scrapworld.sk

  

  A ako je zvykom, ak sa chcete zapojiť do výmeny, napíšte prosím komentár k tomuto článkupočtom kartičiek, ktoré chcete vymeniť (nezarátavajte do celkového počtu kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba).

  

  Pre uľahčenie komunikácie medzi jednotlivými pármi odporúčame vložiť za komentár aj mailovú adresu.

  

  Následne sa vytvoria výmenné páry, ktoré sa navzájom oslovia pomocou e-mailu, aby si vedeli vymeniť adresy.

 

--------------------------------------------------------------------

 

Výmenné dvojice 

  V nasledujúcom zozname nájdete vytvorené výmenné páry. V komentároch nižšie nájdete emaily, cez ktoré sa môžete kontaktovať so svojimi tvorivými parťáčkami a vymeniť si adresy. 

 

Denisa Ľubica
Denisa Naďa
Ľubica Naďa
Viera Anita
Viera Zuzana

   

  Krásny deň.

  
zuzka