Pamätáte sa na papierové bábiky, ktoré sme si vystrihovali z papiera ako malé deti? Teda ja určite, nejaký ten čas mám už za sebou :) Už vtedy som milovala papier :)))

   

  Na júnovú ATC výmenu som si teda pre vás vymyslela túto „vystrihovaciu“ tému. Pri mojich ATC som na šaty použila zo zadnej strany magnet, takže šaty môžete dať dole, a potom opäť obliecť :)

   

Téma júnovej ATC je: Papierové bábiky/Paper dolls

   

  Upustite svoju uzdu fantázie a poďte sa zapojiť do ATC výmeny na www.scrapworld.sk.

  

atc
 

Moja inšpirácia k tejto téme:

  
atc
 
atc
 

Pár pravidiel:

 

Svoje práce môžete vkladať na FB profil stránky scrapworld.sk, kde bude na to vytvorený konkrétny album – s názvom aktuálnej ATC výmeny. Alebo mi môžete vaše fotografie posielať na zuzka.cedulova@gmail.com a ja vaše fotografie do daného albumu nahrám.

   

Júnová ATC bude otvorená do 30.júna 2021. Následne v najbližších nasledujúcich dňoch vytvoríme páry, ktoré budú zverejnené tu v článku. Informácia o tom, že páry sú na svete sa dozviete aj cez FB profil scrapworld.sk

   

A ako je zvykom, ak sa chcete zapojiť do výmeny, napíšte prosím komentár k tomuto článkupočtom kartičiek, ktoré chcete vymeniť (nezarátavajte do celkového počtu kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba).

   

Pre uľahčenie komunikácie medzi jednotlivými pármi odporúčame vložiť za komentár aj mailovú adresu.

   

Následne sa vytvoria výmenné páry, ktoré sa navzájom oslovia pomocou e-mailu, aby si vedeli vymeniť adresy.

  

---------------------------------------

   

Výmenné dvojice 

                  

  V nasledujúcom zozname nájdete vytvorené výmenné páry. V komentároch nižšie nájdete emaily, cez ktoré sa môžete kontaktovať so svojimi tvorivými parťáčkami a vymeniť si adresy. 

  

Ania Jarmila
Ania Zuzana
Zuzana  Ľuba
Ľuba Viera
Jarmila Viera

  

  

zuzka