Občas, keď dostanem poštu, napr. aj pri výmene ATC kartičiek, a páči sa mi známka, odložím si ju. A už som ich mala toľko, že som si povedala - je čas na tému, kde sa tieto poštové známky použijú.

  

  Keď som bola mladá :) známky sa zbierali, tak ako naše ATC kartičky, mali svoj album a každý, kto ich zbieral sa s nimi pýšil. Možno sa zbierajú aj teraz, ale už asi nie v tak ako niekedy...

 

  Odkladáte si aj vy pekné známky z obálok? Či to len ja som taký „magor“ :D

 

Téma júlovej ATC je: Poštová známka/Postage stamp

   

Upustite svoju uzdu fantázie a poďte sa zapojiť do ATC výmeny na www.scrapworld.sk.

  
atc
 

Moja inšpirácia k tejto téme:

  
atc
  
atc
  
atc
 

Pár pravidiel:

 

Svoje práce môžete vkladať na FB profil stránky scrapworld.sk, kde bude na to vytvorený konkrétny album – s názvom aktuálnej ATC výmeny. Alebo mi môžete vaše fotografie posielať na zuzka.cedulova@gmail.com a ja vaše fotografie do daného albumu nahrám.

   

Júnová ATC bude otvorená do 31.júla 2021. Následne v najbližších nasledujúcich dňoch vytvoríme páry, ktoré budú zverejnené tu v článku. Informácia o tom, že páry sú na svete sa dozviete aj cez FB profil scrapworld.sk

   

A ako je zvykom, ak sa chcete zapojiť do výmeny, napíšte prosím komentár k tomuto článku s počtom kartičiek, ktoré chcete vymeniť (nezarátavajte do celkového počtu kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba).

   

Pre uľahčenie komunikácie medzi jednotlivými pármi odporúčame vložiť za komentár aj mailovú adresu.

   

Následne sa vytvoria výmenné páry, ktoré sa navzájom oslovia pomocou e-mailu, aby si vedeli vymeniť adresy.

 

Výmenné dvojce

 

Ľuba Jarmila
Ľuba Viera
Ania Viera
Ania Zuzana
Etoile Jarmila

  

zuzka